İngiltere’de korkunç saldırı

İngiltere’de korkunç saldırı

İngiltere’nin Essex bölgesindeki Chemsfold Tren İstasyonu’nda insanlık dışı bir olay yaşandı.

Daniel Webster, sağır ve kör bir adamı nedensiz yere tren raylarına itti. Platforma geri çıkmasını yumruklayarak engelleyen Webster 22 ay ceza alırken, ona yardımcı olan Niall Martin ise 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Webster ve Martin’in 31 yaşında olduğu belirtilen kör adamın yanı sıra, ona yardım etmeye çalışan 28 yaşında erkek kardeşine de saldırdığı ve onu da raylara attığı belirtildi.

Korkunç saldırının güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerini yayınlayan İngiliz Ulaşım Polisi kurbanlardan birinin raylara düştüğü sırada ayak bileğini çatlattığını ve hastanede tedavi altına alındığını açıkladı. 23 yaşındaki Webster ve 24 yaşındaki Martin’i yakalayan dedektif Alan Reed güvenlik kamerası kayıtlarının yayınlanmasından sonra yaptığı basın açıklamasında “Bu hayatım boyunca araştırdığım en mide bulandırıcı suçlardan biri. Webster ve Martin kurbanlarına vahşice saldırdı. Ölmelerine neden olabilirlerdi” dedi.

 

Hürriyet


İlgili yazılar

Başbakan kim olursa çalışırız

Amerika Dışişleri Bakanlığı sözcü yardımcısı Marie Harf, Türkiye’de kim başbakan olursa olsun onunla çalışmaya hazır olduklarını bildirdi.  Başbakan Recep Tayyip

AB Konseyi Sorumlu Davrandı!

Avrupa Birliği (AB) Dışişleri Bakanları Konseyi toplandı. Toplantı sonrası yapılan açıklamada Türkiye ile üyelik görüşmelerinin daha ileri bir noktaya taşınmayacağı

YPG vahşette IŞİD’i aratmıyor!

Uluslararası Af Örgütü, Suriye’deki Kürt YPG güçlerinin IŞİD’den geri aldığı köylerdeki halkı zorla yerlerinden ettiğini ve evleri yıktığını iddia etti.

Bir Cevap Yazın