3 yılda 7 danışman üç sekreter değiştirdi.

3 yılda 7 danışman üç sekreter değiştirdi.

CHP’nin müftü kökenli milletvekili İhsan Özkes’e danışman dayanmıyor. 3 yılda 7 danışman 3 sekreter değiştiren Özkes’in değiştirmediği ise aynı zamanda kız kardeşinin oğlu olan şoförü. Özkes’in değiştirdiği sekreterlerden biri de strese dayanamadığı için 9 aylık hamileyken öldü.

Şimdiki sekreteri ise odada İhsan Özkes varken fısıltıyla konuşuyor ayaklarının ucunda yürüyor

İhsan Özkes son olarak Murat Balcı isimli işsiz bir gazeteciyi aldı danışman olarak. İş görüşmesinde “15 gün birbirimizi deneyelim, işime yaramazsan çalışmayız” dedi.
Özkes bu konuşmayı yapmasından üç gün sonra sabah işe başlatıp basın toplantısı metnini yazan gazeteci kökenli danışmanı öğleden sonra kovdu.
Çalışma süresi konusunda rekor kıran danışman Murat Balcı “Üç gün konuşmuştuk. Sabah da resmen işe başladım ama öğleden sonra benimle çalışamayacağını söyledi. Bir kusur mu işledim diye sordu sonra kovdu.Bir hata işleyip işlemediğimi sordum, ‘hayır’ diye yanıt verdi. Ama neden işten attığını söylemedi. Ben de hakkınızı helal edin deyip çıktım. Böylece en kısa iş tecrübemi imam vekil yanında yaşamış oldum” diye konuştu.


İlgili yazılar

Bakan Eker’in at sevgisinin faturası devlete çıktı

Tarım Bakanı Mehdi Eker’e Hollanda’dan 100-150 bin Euro değerinde özel at getirildiği ve atlar için Bakanlığa ait Botanik Bahçe’de özel bir

46 vatandaşımız serbest!

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Musul Başkonsolosu ve 48 çalışanının bu sabah saat 05.00 sıralarında Şanlıurfa’ya giriş yaptığını söyledi.

Bahçeli’yi Anlatan Kitap Toplatıldı!

AKPile yaptığı anayasa değişikliği ortaklığı nedeniyle tabanından büyük eleştiri alan MHP lideri Devlet Bahçeli’yi anlatan kitap hakkında toplatma kararı verildi.

Bir Cevap Yazın