AKP’den ayıp propoganda!

AKP’den ayıp propoganda!

Hükümetten “bu kadar da olmaz” denilen bir propoganda yöntemi daha. İktidar tarafından yönetilen iki GSM operatörü aracılığı ile kara propoganda yapıldı. CHP’ye hakaret içeren kitabın tanıtımı seçimlere 24 saatten az bir süre kala AVEA ve Turkcell abonelerine SMS olarak gönderildi.

7 Haziran genel seçimlerine 24 saatten az bir süre kalmışken cep telefonu operatörlerinden abonelerine gönderilen SMS’ler tartışma konusu oldu. Hükümete yakınlığıyla bilinen Turkcell ve AVEA abonelerine CHP’ye hakaret eden kitabın tanıtım SMS’leri gönderdi.
“www.chpningunahgalerisi.com” adresinde ise Erdoğan’ın “akıl hocası” olarak bilinen Kadir Mısıroğlu’nun yazdığı ve CHP’ye hakaretler içeren “CHP’nin Günah Galerisi’nden Seçmeler” isimli kitabın tanıtımı yer alıyor.


İlgili yazılar

‘Kul hakkı yiyene pirim vermeyin’

İstanbul’da iki iftar yemeğine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilk olarak Büyükçekmece Belediyesi’nin TÜYAP Kongre Merkezi’nde düzenlediği iftar yemeğine katıldı.

Bölge halkının gözü CHP’nin üzerinde

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Genel Merkez’de biraraya gelen Doğu ve Güneydoğu Bölgesi’ndeki il ve ilçe başkanları, toplantı öncesinde gazetecilerin

YSK seçimin tarihini belirledi

Taslak takvim oluşturuldu, partilerden görüş istendi, seçim daha da erkene çekildi… Seçim takvimini kısaltma yetkisinin kendisinde olduğuna karar veren Yüksek

Bir Cevap Yazın