AKP’li Cuma içten:  Haşhaşilerin başkenti İzmir

AKP’li Cuma içten: Haşhaşilerin başkenti İzmir

AKP Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten  sosyal medya hesabı üzerinden İzmirlilere inanılmaz hakaretler yazdı. İçten Twitter hesabından yapzdığ mesajlarda İzmirli gençlerin özgürlükten anladıklarının, son derece açık giyinmek, kafayı çekmek, sabaha kadar eğlenmek” olduğunu belirterek, “Haşhaşilerin başkenti İzmir, neden acaba?”  diye yazdı.
Genel seçim öncesinde partisinin çalışmalarına destek vermek amacıyla İzmir’e gelen İçten, izlenimlerini Twitter adresinden paylaştı. CHP’li yerel yönetimlerin başarısız olduğunu savunan İçten, İzmirlilerin yaşam tarzına yönelik hakaret içeren mesajları şöyle:

“İzmir’de CHP’ye oy veren kitle, radikal militanvari davranmakta ve kendisi gibi düşünmeyenlere saygı göstermemektedir. Belediye hizmetten ziyade kültürümüze ve değerlerimize aykırı teşkil eden sözde kültürel faaliyetler yapmaktadır. Alttan gelen gençlik, değerlerimize aykırı bir yaşam şekli ile yetişmekte ve kendi aileleri bile bu durumdan şikayetçi. CHP’li İzmirli Gençler özgürlükten anladıkları, son derece açık giyinmek, kafaya çekmek, sabaha kadar eğlenmek. Genelde İzmir’i ayakta tutan İzmir dışında buraya yerleşmiş Anadolu insanları. İzmir’e yerleşmiş Anadolu insanı hala değerlerimizi ve kültürümüzü korumaya çalışıyorlar kendilerini kutluyorum.”

Cuma  içten iç güvenlik yasa tasarısının görüşülmesi sırasında kendisine hoşlanmadığı soru soran Bugüntv muhabirinin parlamentoya giriş kartını iptal ettirmesiyle gündeme gelmişti.

yazı.


İlgili yazılar

AKP olaylara göz yumuyor!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Diyarbakır’da bir tiyatro oynandığını söyledi.

Komisyonda Tartışmasız Toplantı Olmuyor

TBMM 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu, AKP Burdur Milletvekili Reşat Petek başkanlığında toplandı. Toplantının başında Komisyon Başkanı Petek, 15

Böke: Erdoğan TL’nin değerini bilinçli düşürüyor

CHP’nin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, 2000’li yılların başına kadar, yöneticilerin para piyasasına kurumsal olarak girdiğini ve

Bir Cevap Yazın