Ali Koç: Başkanlığa Adayım

Ali Koç: Başkanlığa Adayım

İş adamı Ali Koç, Fenerbahçe kulübe başkanlığına resmen aday olduğunu açıkladı.

2017 Olağan Mali Genel Kurulu’ndaBasketbol takımına teşekkür eden Koç  Mayıs 2018 tarihinden başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Tüm üyelerin ayağa kalkıpBüyük Başkan’ tezahüratlarıyla alkışladığıAli Koç’un açıklaması şöyle:

Bize bu tarifsiz Euroleague mutluluğunu yaşatan herkesle ne kadar övünsek azdır. Fenerbahçe’mizi gerçek bir spor kulübü yapan, Obradovic gibi birini takıma getiren, başkanımıza en içten şükranlarımızı sunuyorum. Gelecek yıl formamıza 4. yıldızı takacağımıza inancım tamdır.

Futboldaki nokta bizi üzmüştür. Tribünlerimiz hiç bu kadar boş olmamıştı. İç saha performansımızla altıncı sıradayız. Yönetimimiz ve taraftarımız arasındaki iletişim eksikliği nedeniyle bu durum ortaya çıkmıştır.

30 Mayıs 2015’te taşın altına elimizi koyacağımı her zaman söyledim. Ben bugün yine aynı noktadayım. Kongre üyelerinin karşısında bunu vurgulamak için bir kez daha söylemek istediğim için buradayım. Mayıs 2018’de önce Allah’ın izniyle sonrada sizlerin desteğiyle kongrede başkanlığına aday olduğumu belirtiyorum.


İlgili yazılar

Soma’ya termik santral için zeynitliklere gece yarısı operasyonu

Hükümete yakın inşaat şirketlerinden Kolin İnşaat 301 madencinin  yaşamını yitirdiği Soma’ya termik santral yapacak. Yırca Mahallesinde yapılması planlanan termik santral

CHP’li Başkana Saldıranlar IŞİD’çi Çıktı

İktidarın bir dönem göz yumduğu IŞİD militanları artık Türkiye’nin her yerinde. Bunun son örneği Düzce’de yaşanan bir olayla ortaya çıktı.

TBMM gergin ve yoklama yapılmadan açıldı

Meclis Genel Kurulu protestolarla açıldı. AKP’li vekillerin gündemdışı konuşmalarını vekiller protesto etti. Mecliste CHP’li Levent Gök’ün yoklama yapılmasına yönelik talebi

Bir Cevap Yazın