BAKIN KİM MEDYA PATRONU OLUYOR

BAKIN KİM MEDYA PATRONU OLUYOR

Televizyonunun kuruluşu için Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin sahibi olduğu şirket, Radyo ve Televizyon Kurulu’na (RTÜK) resmen başvurdu.
Hürriyet’in haberine göre, RTÜK yetkilileri Cübbeli Hocaefendi’nin, uydu yayın lisansı için resmi başvurusunu yaptığını, gerekli belgeleri de RTÜK’e ulaştırdığını bildirdiler.
RTÜK’ün, Cübbeli Hocaefendi’nin televizyonuna lisans verilmesi konusunda henüz kararını vermediği, belgelerin incelenmekte olduğu ifade edildi.
KONUŞMALARINI İNTERNET ÜZERİNDEN CANLI YAYINLIYOR
Cübbeli Ahmet Hocaefendi, halen yaptığı konuşmaları internet üzerinden kendi adına açtığı bir siteden, canlı olarak yayınlıyor.
RTÜK’ten uydu yayın lisansı alınması halinde, Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin konuşmalarının, bu televizyon üzerinden yayınlanacağı, ayrıca eğitici içerikte yayın yapılacağı belirtiliyor.


İlgili yazılar

Evren’in cenaze töreninde vukuat!

12 Eylül darbesinin lideri 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren devlet mezarlığında toprağa verildi.  Naaşı, askeri cenaze aracıyla GATA’dan alındıktan sonra Genelkurmay Başkanlığına

Gök : sayın bakan lütfen müdahale edin

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, TBMM Genel kurulunda BAŞKENTGAZ’ın abonelerin elektronik sayaçlarını mekanik sayaçlarla değiştirmek için uyguladığı baskıyı ve Melih

Bu kararı verenler benim oturduğum yerde oturacak

14 aralık Cemaat operasyonuyla tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın mahkemedeki son konuşması internete sızdırıldı.Karaca konuşmasında  mahkeme heyetini adeta

Bir Cevap Yazın