BAYKAL KASETİ İÇİN DE MONTAJ DEDİ

BAYKAL KASETİ İÇİN DE MONTAJ DEDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Şimdi bu sabah arkadaşlarım bana bir şey söyledi hani malum Baykal ile ilgili bir olay vardı ya, yahu bunu benim ayarladığımı söylüyorlar. Kılıçdaroğlu denilen ahlak yoksunu adam diyor ki ‘açıklama yapsın.’ Yahu neyin açıklamasını yapacağım? Bu orada, sosyal medyaya düştüğü zaman onu sosyal medyadan kaldıran kim? Ben kaldırdım ben” dedi.

Anıtpark Alanı’nda partisinin düzenlediği konuşan Erdoğan, Düzce ve ilçelerine selam gönderirken, “Düzce’nin bugün maşallahı var. Allah nazardan saklasın. Bahçeli, Kılıçdaroğlu bu montaj nasıl. Sizin bu kardeşliğiniz var ya Düzce Allah daim etsin. 30 Mart seçimleri hayırlara vesile olsun” dedi.

Erdoğan konuşmasında şunları kaydetti:

“Eski Türkiye’de çeteler, cuntalar, mafya vardı. Eski Türkiye’de kan vardı, milletin emeğini, ekmeğini canını emenler vardı. 12 yıl mücadele ettik. Cemaatlere can kurban ya. Ne cemaati örgüt örgüt. Yeni Türkiye’de huzur, kardeşlik, istikrar, refah, emeğini karşılığını alan çiftçi, iş, memur, emekli var.
Bu kasetçiliğin merkezi nerede? Satış yeri Unkapanı, Tahtakale. Zaten ben Kılıçdaroğlu’na tavsiye ettim. Senden iyi kasetçi olur. Şimdi bu sabah arkadaşlarım bana bir şey söylediler. Malum Baykal’la ilgili bir olay vardı ya. Yahu bunu benim ayarladığımı söylüyorlar. Yine bir montaj. Ve Kılıçdaroğlu denilen ahlak yoksunu adam diyor ki ‘Açıklama yapsın.’ Yahu neyin açıklamasını yapacağım? Bunu anayasayı müzakere ederken, bu sosyal medyaya düştüğü zaman onu kaldıran kim ya? Ben kaldırdım ben.
Bugün twitlerde Başbakan’a hakaret edilmesini söyleyen siz. Bu işi kendin yapıyorsun. Ahlak yoksunusun. Karakteri bu. Böyle montajlarla falan bir yere varamazsınız. Yarım saat içinde kaldırıp onu sosyal medyadan kaldırdan Başbakan’a bu saygısızlığı yapamazsın. Biz inancımızın gereği bu tür ahlaksızlıkları yapacak kadar ahlaksız densiz değiliz. Şuanda beraber yürüdüğünüz Pensilvanya’da da o var. Kasetleri, CD’leri beraber hazırlıyorsunuz. 25 Mart kaos olacak diyorlardı ne olu? 17 Aralık dediniz, 25 Aralık dediniz olmadı. Doldur boşat.”

(anka)


İlgili yazılar

Çok eşliliği kabul etmişti, şimdi de şeriatı istiyor

AK­P’­li be­le­di­ye­le­rin ai­le da­nış­ma­nı Si­bel Üre­sin, bu kez de “Tür­ki­ye­’ye şe­ri­at gel­me­li­” de­di. EVLİLİKTE çok eş­li­li­ği des­tek­le­yen açık­la­ma­la­rıy­la dik­kat çe­ken

Org. Servet Yörük emekli edildi

Cumhurbaşkanlığı Basın Başdanışmanı Ahmet Sever Ege Ordu Komutanı Org. Abdullah Atay’ın Jandarma Genel Komutanlığı’na atandığını açıkladı. Jandarma Genel Komutanı Org.

İnce’den Fenerbahçe otobüsüne saldırıya büyük ima!..

Cumhuriyet Halk Partisi  Yalova Milletvekili Adayı Muharrem İnce Çaykur Rizespor  Maçı dönüşü Sürmene girişinde Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırının seçimi

Bir Cevap Yazın