BAYKAL KASETİ İÇİN DE MONTAJ DEDİ

BAYKAL KASETİ İÇİN DE MONTAJ DEDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Şimdi bu sabah arkadaşlarım bana bir şey söyledi hani malum Baykal ile ilgili bir olay vardı ya, yahu bunu benim ayarladığımı söylüyorlar. Kılıçdaroğlu denilen ahlak yoksunu adam diyor ki ‘açıklama yapsın.’ Yahu neyin açıklamasını yapacağım? Bu orada, sosyal medyaya düştüğü zaman onu sosyal medyadan kaldıran kim? Ben kaldırdım ben” dedi.

Anıtpark Alanı’nda partisinin düzenlediği konuşan Erdoğan, Düzce ve ilçelerine selam gönderirken, “Düzce’nin bugün maşallahı var. Allah nazardan saklasın. Bahçeli, Kılıçdaroğlu bu montaj nasıl. Sizin bu kardeşliğiniz var ya Düzce Allah daim etsin. 30 Mart seçimleri hayırlara vesile olsun” dedi.

Erdoğan konuşmasında şunları kaydetti:

“Eski Türkiye’de çeteler, cuntalar, mafya vardı. Eski Türkiye’de kan vardı, milletin emeğini, ekmeğini canını emenler vardı. 12 yıl mücadele ettik. Cemaatlere can kurban ya. Ne cemaati örgüt örgüt. Yeni Türkiye’de huzur, kardeşlik, istikrar, refah, emeğini karşılığını alan çiftçi, iş, memur, emekli var.
Bu kasetçiliğin merkezi nerede? Satış yeri Unkapanı, Tahtakale. Zaten ben Kılıçdaroğlu’na tavsiye ettim. Senden iyi kasetçi olur. Şimdi bu sabah arkadaşlarım bana bir şey söylediler. Malum Baykal’la ilgili bir olay vardı ya. Yahu bunu benim ayarladığımı söylüyorlar. Yine bir montaj. Ve Kılıçdaroğlu denilen ahlak yoksunu adam diyor ki ‘Açıklama yapsın.’ Yahu neyin açıklamasını yapacağım? Bunu anayasayı müzakere ederken, bu sosyal medyaya düştüğü zaman onu kaldıran kim ya? Ben kaldırdım ben.
Bugün twitlerde Başbakan’a hakaret edilmesini söyleyen siz. Bu işi kendin yapıyorsun. Ahlak yoksunusun. Karakteri bu. Böyle montajlarla falan bir yere varamazsınız. Yarım saat içinde kaldırıp onu sosyal medyadan kaldırdan Başbakan’a bu saygısızlığı yapamazsın. Biz inancımızın gereği bu tür ahlaksızlıkları yapacak kadar ahlaksız densiz değiliz. Şuanda beraber yürüdüğünüz Pensilvanya’da da o var. Kasetleri, CD’leri beraber hazırlıyorsunuz. 25 Mart kaos olacak diyorlardı ne olu? 17 Aralık dediniz, 25 Aralık dediniz olmadı. Doldur boşat.”

(anka)


İlgili yazılar

ABD Rusya’dan roket motoru alıyor!

Türkiye’nin Rusya’ya karşı ülke güvenilğini sağlamak üzere göreve çağırdığı  NATO’nun en büyük ülkesi  ABD Rusya’dan 20 adet RD-180 roket motoru

Denize nazır 5 yıldızlı cami geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kıyı Yasası’nın uygulanmasına dair yönetmelikte değişiklik yaptı. Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren yönetmeliğe göre artık  sahile,

Lavrov: Emri Verenleri Bulacağız

Moskova’da bugün Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşen Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, “Bu suçun emrini veren ve örgütleyen kişileri besleyenlerin,

Bir Cevap Yazın