Bayraktar: O sözler üzüntüyle söylendi

Bayraktar: O sözler üzüntüyle söylendi

TBMM Yolsuzlukları  soruşturma komisyonu  bakanları dinlemeye başladı. Tayyip erdoğan’ın  belediye başkanlığından itibaren hep yakınında olan ve inşaat imalat işleriyle ilgili İstanbul Belediyesi’nde  Kiptaş  ardından,  TOKİ son olarak da Çevre ve Şehircilik bakanlığının başına getirdiği Erdoğan Bayrak’tar komisyonda ifade verdi. Yasadışı hiç bir şey yapmadığını anlatan Bayraktar’a komisyonda NTV televizyonunda  istifa ettiği konuşmanın izletilip, “ne diyorsun bunlar yalan mı” diye sorulduğu” öğrenildi. Eski Bakan Baykartar’ın ise “Bu açıklamayı  o andaki üzüntüyle  yaptım” diye yanıt verdiği belirtildi.

Erdoğan Bayraktar muhalefet milletvekillerinin sorduğu yaklaşık 60 sorunun hemen hemen hiç birisine yanıt vermedi. Bayraktar Başbakanın talimatıyla ilgili sorulara ise “Talimat usülsüz değildir” yanıtını verdi.


İlgili yazılar

Davutoğlu’na Kerbela göndermesi

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, Alevilere sıcak mesajlar veren Başbakan Ahmet Davutoğlu’na sosyal medya aracılığı ile eleştirdi. CHP’li Hüseyin Aygün,

Denizli’nin hayal kırıklığı!

Galatasaray’daki kötü gidişi durduramadığı için istifa kararı alan teknik direktör Mustafa Denizli, bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nda  antrenman öncesinde futbolculara

Gök: Savcının görevi cumhuriyeti korumaktır

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, partisinin kurultayında yaptığı konuşmada “diktatör bozuntusu”

Bir Cevap Yazın