Bu kez vatandaş izin vermedi

Bu kez vatandaş izin vermedi

Türk Bayrağı’nın indirilmesine vatandaş izin vermedi.
Adana’da Kurttepe PTT şubesi önünde bulunan Türk Bayrağı’nı indirmek için direğe tırmanan 1 kişi vatandaşların tepki göstermesi üzerine bayrağı indiremeden kaçtı.
Olay, saat 22.30 sıralarında merkez Çukurova ilçesi Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulunan, Kurttepe PTT şubesi önündeki bayrak direğinde meydana geldi. İddiaya göre, Türk bayrağını indirmek isteyen kişi PTT şubesinin önündeki direğe tırmandı. Çevredeki vatandaşların olayı farketmesi ve bağırması üzerine bayrak direğinde bulunan kişi amacına ulaşamadan direkten atlayarak hızla olay yerinden kaçtı. Çok sayıda polis ekibinin sevkedildiği PTT şubesindeki bayrak direği üzerinde inceleme yapan ekipler, kaçan şüpheliyi yakalamak için çevredeki vatandaşlardan bilgi alarak geniş çaplı araştırma başlattı.

 


İlgili yazılar

ADAY ÇEVREYİ KORUMA SÖZLEŞMESİ İMZALADI

Türkiye’nin en büyük emek ve sanayi kentlerinden İzmir’in Aliağa ilçesinde CHP’den başkan adayı olan Barış Eroğlu, çevre duyarlılığıyla diğer siyasetçilere örnek oldu. Genç Başkan adayı, Aliağa Çevre Platformu (ALÇEP) tarafından hazırlanan Çevre Koruma Sözleşmesine imza attı.

Salihoğlu: Soruşturmanın gizliliği ihlal edildi

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu Savcı Kiraz’ın şehit edilmesiyle ilgili soruşturmanın gizliliğinin ihlal edildiğini açıkladı. Salihoğlu’nun yaptığı yazılı açıklama şöyle:

Bahçeli: Yatak odasında para madeni işlettiler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: “Tahminlerim beni yanıltmıyorsa İranlı için de bir güzellik yapılacaktır.” Devlet Bahçeli, MHP grup toplantısıda yaptığı

Bir Cevap Yazın