BU ÜLKEYİ HIRSIZ VE KATİLLERE BIRAKMAYACAĞIZ

BU ÜLKEYİ HIRSIZ VE KATİLLERE BIRAKMAYACAĞIZ

Biz el ele hep beraber hiç bir ayrım göstermeden ötekileştirmeden., barış ve sevgiyle geleceğie yürüyeceğiz. Öldürülemediğim için 1996 yılından 2007 yılına kadar 5 suikast geçti başımdan. Öldürülemediğim için içeri attı. 6 yıldır suçumu söylemediler. Biz bugün hesaplaşma günü olmadığına inanıyoruz. Bugün bir adım. Bugün dahi çıkışımızı engellemek için bizi yargılayanların sergiledikleri tablo hukuk açısından bir skandaldır. Şeytanla yatanlar çarpılarak çıktı. Bugün 13. ağır ceza mahkemesinin yargıçları bizi cezaevinde bırakmak için sergiledikleri tablo, bu ülkeyi yaşatmak için çektiklerinin yanında hiç bir şeydir. Tuncay Özkan’ın varlığı bu ulusun varlığına armağandır. Ne bu ülkeyi karanlıklara götürmek için çalışanlardan korkarız. Ne de onlara izin veririz. 14. yaşında bıraktığım Nazlıcan’ımı 21 yaşında geri alıyorum. Beni haksız ve hukuksuz olarak beni 517 gün hücrede tuttular. Bu ülke hırsız ve katillerin eline bırakılacak kadar küçük değildir. Onlarla hesaplaşacak kadar büyüktür. Bu ülke bu hırsızları reddedecektir. Beni kucaklayan meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Faşizm var. insanlık suçudur. Takdir’i ilahi gerçekleşmiştir. bundan sonra Türkiye Başka bir Türkiye olacaktır. Bambaşka bir ilkim göreceksiniz. Yurduma düşmanları uğratma sakın diyor istiklal Marşımız. demekki yurdumuzda alçaklar ve hainler, hırsızlar ve katiller var. Bu ülkeyi onlara bırakmayacağız.


İlgili yazılar

Öcalan: Bayrak provokasyonu soruşturulmalı!

Lice’de Askeri Birlikten Türk Bayrağının indirilmesinden sonra acilen Öcalan açıklama yaptı ve olayın provokasyon olduğunu söyledi.

Davutoğlu Dışişlerine veda etti

AKP Genel Başkanlığına  seçilen  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu personel ile vedalaştı. Başbakan olmanın kendisi için büyük bir onur olduğunu anlatan

Tam bir iktidar memuru

Batman İl Milli Eğitim’de Şube Müdürü Osman Atmalar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü’nü 75 puanın altında bırakıp koltuğa kendini atadı.

Bir Cevap Yazın