CHP İstanbul Karayalçın’a devir için toplanacak

CHP İstanbul Karayalçın’a devir için toplanacak

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun talebi üzerine CHP İstanbul İl Başkanlığına atanan Murat Karayalçın gerekli hazırlıklarını tamamladı. İl başkanı Oğuz Kaan Salıcı da il yönetim kurulu üyeleri ile İstanbul’daki ilçe başkanlarını Cumartesi günü saat 17:00’de toplantıya çağırdı. Salıcı’nın yarın yapılacak olan toplantıda Murat Karayalçın’ın CHP İstanbul İl Başkanlığı’na atanmasına yönelik sürece ilişkin bilgi vereceği öğrenildi. Öte yandan CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu’nun da cumartesi günü saat 19:00’da İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret edeceği öğrenildi.


İlgili yazılar

Vampirler gerçekten varmış!

İngiltere’de Glyndwr Üniversitesi’nden Dr.Williams, dünya’da kan içmeyi seven insanlar bulunduğunu belirterek, araştırma başlattığını açıkladı. Dr. Williams, vampirlerin batıda yaşadığını söyledi.

GÖKÇEK’TEN YSK DEĞERLENDİRMESİ

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Ankaralıya layık olmak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanlığını 5.

Halaçoğlu: Bütün Rütbelerimi Bırakıyorum!

MHP’den ihraç edilen Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu “Bütün rütbelerimi bırakıyorum ve mücadeleme Yusuf Halaçoğlu olarak ve bir Türk

“CHP İstanbul Karayalçın’a devir için toplanacak” için 1 cevap

  1. Ercan Kavuk diyor ki:

    Bende Karayalçın’ı adam falan sanırdım. Genel Başkanlık yapmış birine İl Başkanlığı yakışır mı ?

Bir Cevap Yazın