Hukuken ölmediler, ama o öldürdü

Hukuken ölmediler, ama o öldürdü

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin 23′üncü İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Davutoğlu burada yaptığı açılış konuşmasında “Maden kazasında kaybettiğimiz vatandaşlarımız için taziyelerimi arz ediyorum” dedi.

Ermenek’teki maden faciasında hala mahsur olan ve haber alınamayan 18 işçinin öldüğü, Başbakan Davutoğlu tarafından kabul edilmiş oldu. Davutoğlu’nun ifadeleri şöyle: “Her şeyden önce gerek Ermenek’te maden kazasında gerek dün trafik kazasında kaybettiğimiz vatandaşlarımız için bir kez daha taziyelerimi arz ediyorum. Allah bu tür acıları bir daha bize yaşatmasın. Konuşmamın ileri aşamalarında vurgulayacağım gibi bu konularda yeni bir zihniyet dönüşümüne ihtiyaç olduğu aşikar. Tekrar ailelere taziyelerimi sunuyorum”


İlgili yazılar

Tiyatrolarda ‘orospu ‘ rolü yasaklanıyor

Sanatı devlet tekeline almasıyla oldukça eleştirilen AKP hükümeti artık sahnede oynanacak rolleri de belirliyor. İstanbul Şehir Tiyatroları’nın ‘Cibali Karakolu’nda yer

Kılıçdaroğlu: Sultanlık İstiyor Çünkü Korkuyor

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu demokrasi mücadelesinin kişisel bir mücadele olmadığını belirterek “Türkiye maalesef demokrasi standartları düşen ülke olma yolunda hızla

Necdet Özel’in kafasına taş gelmiş olabilir

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Bizim Balyoz Raporu’nda açıkladığımız her şey gerçek. Cezaevindeki bütün askerler bize şahitlik edecektir” dedi.

Bir Cevap Yazın