Denizli’nin hayal kırıklığı!

Denizli’nin hayal kırıklığı!

Galatasaray’daki kötü gidişi durduramadığı için istifa kararı alan teknik direktör Mustafa Denizli, bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nda  antrenman öncesinde futbolculara bir konuşma yapıp veda etti.

Denizli’nin Florya Metin Oktay Tesisleri’nde futbolcularıyla vedalaşmasında “Hata benim. Galatasaray’ın önünün açılması için bir şeyler yapmak gerekiyordu. Bunun için gidiyorum” ifadesini kullandığı öğrenildi.

Denizli’nin konuşmasının bitmesinin ardından sarı kırmızılı futbolcular antrenmana çıktı. Mustafa Denizli ise idmana katılmadı. Galatasaray’ın antrenmanını kondisyoner Stefano Marrone yönetti.

Dünkü karşılaşmanın ardından Lig TV’ye konuşan Mustafa Denizli adeta istifa sinyali vererek “Başkanımızla oturup kapsamlı bir konuşma yapacağız. Siz ne yaparsanız yapın neticede bir yere kadar gidebiliyorsunuz. Tablodan rahatsızım. Yarın her şey netlik kazanır. Yarın başkanımızla görüşeceğiz. Herkes için en sağlıklı kararı kendi içimde verdim.” demişti.

 


İlgili yazılar

TMSF bütün mal varlığına el koyduğu CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül’ün itirazlarının yersiz olduğunu açıkladı.

  Ankara – Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Fon’a devredilen bankalardan Bankekspres’ten kullanılan ve bugüne kadar tahsil edilemeyen banka kaynağının tahsili

Gerçeğini gördüler maketini yatılar

Yenimahalle Belediyesi’nin YENİMEK Yaz Kursları kapsamında açtığı model uçak kursu, Yenimahalle’nin uçak tutkunu miniklerini bir araya getirdi. Büyük ilgi gören

Akşener: Reisciler Neden Bahçeli’yi Destekliyor?

MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener, kendisine “paralelci” diyen Devlet Bahçeli’ye “Odanızdaki saat hala 17.25’i mi gösteriyor, yoksa pil taktınız

Bir Cevap Yazın