Denizli’nin hayal kırıklığı!

Denizli’nin hayal kırıklığı!

Galatasaray’daki kötü gidişi durduramadığı için istifa kararı alan teknik direktör Mustafa Denizli, bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nda  antrenman öncesinde futbolculara bir konuşma yapıp veda etti.

Denizli’nin Florya Metin Oktay Tesisleri’nde futbolcularıyla vedalaşmasında “Hata benim. Galatasaray’ın önünün açılması için bir şeyler yapmak gerekiyordu. Bunun için gidiyorum” ifadesini kullandığı öğrenildi.

Denizli’nin konuşmasının bitmesinin ardından sarı kırmızılı futbolcular antrenmana çıktı. Mustafa Denizli ise idmana katılmadı. Galatasaray’ın antrenmanını kondisyoner Stefano Marrone yönetti.

Dünkü karşılaşmanın ardından Lig TV’ye konuşan Mustafa Denizli adeta istifa sinyali vererek “Başkanımızla oturup kapsamlı bir konuşma yapacağız. Siz ne yaparsanız yapın neticede bir yere kadar gidebiliyorsunuz. Tablodan rahatsızım. Yarın her şey netlik kazanır. Yarın başkanımızla görüşeceğiz. Herkes için en sağlıklı kararı kendi içimde verdim.” demişti.

 


İlgili yazılar

TÜRKİYE BERKİN İÇİN AYAKTA

Gezi eylemleri sırasında ekmek almak için bakkala giderken polisin attığı gaz fişeği başına isabet eden ve 269 gün yoğun bakımda kalan Berk Elvan’ın katilinin yargı önüne çıkarılmamasını protesto eden milyonlar sokağa döküldü. Polis, eylemcilere sert müdahale ediyor.

Kuzu: Devlette öyle israflar var ki…

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’tan sonra AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu da devletteki israfı itiraf etti. Burhan Kuzu Maliye Bakanı Mehmet

Hakan Fidan ile ilgili bomba iddia

Siyaseti teğet geçen ve yeniden MİT’e atanan Hakan Fidan’ın internet sitelerindeki görev süresi bilgileri tahrif edilmiş. Hakan Fidan’ın AK Parti

Bir Cevap Yazın