Denizli’nin hayal kırıklığı!

Denizli’nin hayal kırıklığı!

Galatasaray’daki kötü gidişi durduramadığı için istifa kararı alan teknik direktör Mustafa Denizli, bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nda  antrenman öncesinde futbolculara bir konuşma yapıp veda etti.

Denizli’nin Florya Metin Oktay Tesisleri’nde futbolcularıyla vedalaşmasında “Hata benim. Galatasaray’ın önünün açılması için bir şeyler yapmak gerekiyordu. Bunun için gidiyorum” ifadesini kullandığı öğrenildi.

Denizli’nin konuşmasının bitmesinin ardından sarı kırmızılı futbolcular antrenmana çıktı. Mustafa Denizli ise idmana katılmadı. Galatasaray’ın antrenmanını kondisyoner Stefano Marrone yönetti.

Dünkü karşılaşmanın ardından Lig TV’ye konuşan Mustafa Denizli adeta istifa sinyali vererek “Başkanımızla oturup kapsamlı bir konuşma yapacağız. Siz ne yaparsanız yapın neticede bir yere kadar gidebiliyorsunuz. Tablodan rahatsızım. Yarın her şey netlik kazanır. Yarın başkanımızla görüşeceğiz. Herkes için en sağlıklı kararı kendi içimde verdim.” demişti.

 


İlgili yazılar

Okuturlarsa okutsunlar, okutmazlarsa…

İsteği dışında imam hatibe yerleştirilen Alevi öğrencinin ailesine okul müdürlüğü üzerinden Bakanlık yanıt verdi: Okuturlarsa okutsunlar, okutmazlarsa açık liseden devam

SDÜ rektörü Feyzioğlu’nun konferansı için salon vermedi

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu’nun Isparta’da katılacağı konferans için yer tahsis etmeyen Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof.

Seçim olacakmış gibi çalışın

MHP’nin örtülü desteği ile Meclis Başkanlığı’nı kazanan AKP, erken seçimin startını verdi. Bürokrasiye, “çalışmalarınızı 7 Haziran seçimleri öncesi gibi sürdürün”

Bir Cevap Yazın