Fethiyespor’dan Atatürk’lü Kutlama!

Fethiyespor’dan Atatürk’lü Kutlama!

Fethiyespor, 84. yılını Atatürk mesajıyla kutladı. 2013 yılında Fenerbahçe ile yapacağı kupa maçında giydikleri tişörtte “Yüce Atatürk” yazdığı gerekçesiyle soruşturma açılan Fethiyespor bu kez de kuruluş yıl dönümünde Atatürk’ün sözünün yer aldığı bir tişörtle sahaya çıktı.
Fethiyespor’un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda “Ey büyük Atatürk, açtığın yolda, gösterdiğin hedefe, durmadan yürüyeceğimize ant içeriz. #Fethiyespor84Yaşında” mesajı yer aldı.
İşte o mesaj:
Fethiyespor, Fenerbahçe maçından başka Ankara’da karşılaştığı Keçiörengücü maçına Atatürk tişörtleriyle çıkmıştı. Fethiyespor, Amedspor’u kendi evinde ağırladığı maça ‘Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine. Bu hasret bizim…’ yazılı pankartla çık


İlgili yazılar

Türk Basını Bir Değeri Daha Yitirdi

Odatv Ankara Temsilcisi Mümtaz İdil dün gece hayatını kaybetti. Mümtaz İdil bir süredir Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi

KILIÇDAROĞLU’NDAN SARRAF İDDİASI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Yolsuzluk operasyonunda kilit isim Sarraf. Onun konuşması halinde çok olay aydınlığa kavuşacak ama şantaja boyun eğip konuşmaması için her türlü yolu denediler” dedi.

Referandum Olmazsa Türkiye Rahatlar!

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, başkanlık sistemini öngören anayasa değişikliği teklifinin bu zamana kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayına sunulmamasını, “umut verici”

Bir Cevap Yazın