Fuatavni’ye göre yüzde 7 oy çalınacak

Fuatavni’ye göre yüzde 7 oy çalınacak

Hükümetin bulabilmek için 81 ildeki UYAP’a girme yetkisi bulunanlara görevden almasına rağmen tespit edemediği nternet fenomeni Fuat Avni yaklaşan 7 Haziran seçiminde en az yüzde 7 oy çalınacağını idida etti.

AKP’nin seçim için kozmik bir ekip kurduğunu ve başına da Beşir atalay’ı getirdiğini  yazan Fuat Avni İşte Fuat Avni’nin iddiaları şöyle:

“Güzel insanlar, şahit olduğum gerçekleri yazmak zorundayım. Asla ümidinizi kırmayın, seçim hilesi yapacaklara göz açtırmayın.

AKP, seçim hileleri için A Takımı kurdu. A Takımı’nın illerde, ilçelerde, köylerde uzantıları oluşturuldu.

Hile yapacak kişiler belirlendi. Yaklaşık 174 bin seçim sandığı ile ilgili hedefler verildi. Her sandık için en az 20 oy hırsızlığı hedefi verildi.

Türkiye genelinde 3 milyon 480 bin oy çalmak istiyorlar. Hedefe göre %7 civarı oy hırsızlığı yapıldığında AKP’nin tek başına iktidar hedefi gerçekleşmiş oluyor.

AK-Hırsızlar seçim günü sabah namazında en yakın camide dua ederek hırsızlık çalışmalarına başlayacak.”

Tüm teşkilat bunu bir cihad olarak ele alıyor. Hırsızların Allah’tan duası da yakalanmamak. Ancak sandık bekçileri bu defa AK-Hırsızları tek tek yakalayıp deşifre edecek.

Bu seçimde herkes dikkatli olmalı. Milli irade olarak gördükleri sandık, gerçekte milli iradeyi yansıtmıyor.

Bunu en iyi AKP’nin AK-Hırsızları biliyor. AK-Hırsızlar 7 Haziran’da tek tek ortaya çıkartılacak. Bunu herkes görecek!

Demokrasinin önündeki en büyük engel AKP’nin sandıklarda oy hırsızlığı için oluşturduğu hırsızlık çetesidir.

%38′e düşen oyları, Anar-Genar gibi partiye yakın şirketler bilerek %45-46′larda veriyorlar. Sonra bizim dediğimiz çıktı diyecekler.

CHP ve MHP gibi büyük partiler sandıklara sahip çıkarsa bu iş bu kadar kolay olmaz. Partilerin hepsi sandık açıldıktan kısa bir süre sonra nasıl olsa kaybettik diyerek gidiyorlar.

Çoğu zaman ilçe seçim kurullarında AKP’liler dışında kimse kalmadığı için AK-Hırsız timleri her fırsatı değerlendiriyorlar.

Başta CHP-MHP ve HDP olmak üzere toplumun tüm kesimlerine büyük ve tarihi bir görev düşüyor. İstenildiği takdirde hiç bir ‘AK-Hırsız’ oy çalamayacak.

Bunun yolu sandıkları korumak ve oylara sahip çıkmak. Seçim sandığına kadar oy hırsızlığı yapan AK-Hırsızları tek tek deşifre edeceğim.


İlgili yazılar

Eğitim-Bir-Sen’den çok tartışılacak istek!

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 3 No’lu Şube Başkanı Erol Ermiş, “Neşter vurulması gereken bir konu da Cuma günüdür ” dedi. Ermiş’in konuyla

Mimarlar : Hukuk tanımamak Gökçek’e yakışır

Hukuk tanımamak Gökçek’e yakışıyor” Ankapark’ta yürütmeyi durdurma kararının ardından Melih gökçek’in bugün yaptığı açıklamada “ Mahkeme Planını uyguladıktan sonra yeni

Kılıçdaroğlu: Buna iş kazası denemez

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 32 kattan zemine çakılan asansörde yaşamlarını yitiren inşaat işçilerine rahmet, aileleriyle yakınlarına da başsağlığı ve

Bir Cevap Yazın