HOCAEFENDİ BİLİRDİK SENARİSTMİŞ

HOCAEFENDİ BİLİRDİK SENARİSTMİŞ

Başbakan Erdoğan, yasadışı dinlemelerin  Fethullah Gülen ve cemaatine mensup kişiler tarafından yapıldığını belirterek, “Zaten bunlar önümüzdeki günlerde, haftalarda, aylarda bununla yargılanacaklar. Ne dedim, ‘inlerine gireceğiz.’ Ondan sonra CHP’li yandaşları, MHP’li yandaşları gelsinler onları kurtarsınlar” dedi.

ARTIK TÜRK PASAPORTUYLA DOLAŞAN BİR PENSİLVANYALI ZAT YOK

İstanbul’da yaptığı son miting konuşmasında “Devlet içinde devlet, yok. Pensilvanya kendine gel. Sen Dışişleri Bakanlığı’nı dinleyebilirsin. Ama bunun bedelini çok ağır ödeyeceksin. Sen çakma pasaportla buradan kaçabilirsin ama bunun da bedelini ağır ödeyeceksin. Artık Türk pasaportuyla dolaşan bir Pensilvanyalı zat yok. Dün biliyorsunuz pasaportu iptal edildi. Bunların herşeyi hile ya. Ne ararsan bunlarda var. Ve yeşil pasaportla kaçıyor dışarı. Madem dürüstsün, madem sıkıntın yok niye kaçtın? Madem bu vatanı seviyordun niye ordasın çık gel.Biz onu Hocaefendi bilirdik senaristmiş” dedi.

Gülen’in kendilerini bunları konuşmaya mecbur bıraktığını anlatan Erdoğan, “Bir Başbakan’ın dinlenmesi yasal olduğu halde bizi dinleyenler, bakanları dinleyenler, Cumhurbaşkanının dinleyenler, Genelkurmay Başkanı’nı dinleyenler bu ülkede bir ihanet şebekesidir, bunları biliniz. Bunlar casustur bunu biliniz. Zaten bunlar önümüzdeki günlerde, haftalarda, aylarda bununla yargılanacaklar. Ne dedim, ‘inlerine gireceğiz.’ Ondan sonra CHP’li yandaşları, MHP’li yandaşları gelsinler onları kurtarsınlar. Bu iş sıradan bir mücadele değil. Ne ise gereği yapılacak. Çünkü biz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni sokakta bulmadık. Bu vatanı sokakta bulmadık. ‘Bu bir istiklal mücadelesidir’ derken boşuna demiyorum. ‘Bu bir istikbal mücadelesidir’ derken boşuna demiyorum. Onun için milliyet perver, vatansever vatandaşlarımı el ele vermeye davet ediyorum” diye konuştu.


İlgili yazılar

Sahte Haham’a yakalama emri

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen Ergenekon soruşturması kapsamında Tuncay Güney hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Sözde Ergenekon Terör Örgütü soruşturması kapsamında Kanada’da

SANSÜR ÇETESİ ERDOĞAN, VARANK, GÖKÇEK

CHP afişinin Başbakan Erdoğan, danışmanı Mustafa Varank, Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek ve stroer firması tarafından sansürlendiğinin telefon kayıtlarıyla kanıtlanması üzerine CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran çok sert bir açıklama yaparak, konuyu YSK’ya ve Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusu ile taşıyacağını bildirdi.

Bir de Yeşil Yol yapılmış olsaydı!

İklim değişikliği ve yanlış yapılaşma Karadeniz’i vuruyor. Doğal yapısı kötü imar planı nedeniyle bozulan Orta ve Doğu Karadeniz’de en az

Bir Cevap Yazın