İDEALİM HALKIMA HİZMET

İDEALİM HALKIMA HİZMET

CHP Yenimahalle Belediye Başkan adayı ve mevcut Başkan Fethi Yaşar, Öz Ankara Toptancılar Sitesi’nin düzenlediği toplantıya katıldı. Öz Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yılmaz’ın ev sahipliği yaptığı ziyarete, esnafın ilgisi yoğundu. Yaşar’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunan Yılmaz, “Göreve geldiği 2009 yılından bu yana Fethi Yaşar, sıkıntılarımızda her zaman yanımızda olmuştur. Kendisi de esnaflıktan geldiği için bizleri daha iyi anlamakta ve elinden geldiği kadar bizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır” dedi.

“ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ KÜÇÜK ESNAFI YOK ETTİ” 

Yaşar, ise esnafın yaşadığı zorluklara değinerek, “Esnafın ne sıkıntılar çektiğini iyi biliyorum. İflas edenleri, maaş ödeyemeyenleri gördüm. Bölgemiz ticaret ve sanayi alanı olarak önemli bir bölge, ancak bugün ülkemizin içinde bulunduğu ortamda, küçük ve orta sınıf esnafı iflas etmekten nasıl kurtaracağımıza bakmalıyız. Alışveriş merkezleri küçük esnafı yok etti. Bunların önüne geçmek, esnafımızın sorunlarını çözmek için canla başla çalışmalıyız” dedi.

“PARADA, MAKAMDA GÖZÜM YOK”

Her yere ve herkese sahip çıktığını vurgulayan Yaşar, “Sağlık kurumlarına, okullara, camilere, derneklere sahip çıktım, kimseyi ayırt etmedim. Makamda, mevkide, parada hiç gözüm yok. Benim için önemli olan insanları mutlu edecek hizmetlere imza atmak ve hayır duası almaktır. Herkesin yaşamaktan mutlu olacağı bir Yenimahalle için, eşit hizmet için seçimleriniz doğru yapın” dedi.


İlgili yazılar

Çarşı, darbeyi işte bu kartla yapacakmış…

Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı’nın darbe teşebbüsüyle suçlandığı iddianamede suç unsuru, kombine kartı gösterildi. Beşiktaş taraftar grubu Çarşı’nın mensuplarının da aralarında

Davutoğlu açıkladı: HDP’nin yerine AKP’liler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçimden sonra bitirdiği çözüm süreciyle ilgili yeni bir yol bulundu. Başbakan Erdoğan çözüm sürecinin bittiğini, HDP’nin süreçten çıkarıldığını

Orman kanunu değişsin

CHP, Yangınlar sonucu orman vasfını yitirdiği öngörüsü ile idarenin bilgi ve izini dışında yapılaşma gerçekleştiren gerçek ve tüzel kişiliklere bir dizi yaptırım getirilmesini istiyor.

Bir Cevap Yazın