İnce: Bu seçim saray zenginleri ile yoksullar arasında

İnce: Bu seçim saray zenginleri ile yoksullar arasında

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce,  7 Haziran seçiminin ‘saraydakiler ile yoksullar arasında’ olduğunu söyledi. Gebze’de düzenlenen ve Kocaeli adaylarının da katıldığı mitingde konuşan İnce Kocaeli’de 250 bine yakın emekli bulunduğunu hatırlatarak, “Emekliler isterse bu ülkede 300 tane milletvekili çıkarır iktidar oluruz” dedi.

Muharrem İnce konuşmasında, Türkiye’nin kaderinin emeklilerin elinde olduğunu belirterek “Emekliler isterse bu ülkenin, çocuklarının, torunlarının kaderini değiştirebilir. Tüm emeklilere sesleniyorum. Siz o aldığınız üç kuruşluk maaşla, işsiz çocuğunuza, üniversiteli torununuza para veriyor bir de evinizi geçindirmeye çalışıyorsunuz. Çocuklarınızı, torunlarınız düşünün. Bu ülkedeki 11 milyon emekli eğer isterse 300 milletvekiliyle bizi iktidar yapar.Onların adı ‘ak’, bizim alnımız ‘ak.’ Hazine’den parayı, sandıkta oyu, sınavda çocukların geleceğini çaldılar. Bunlar millet ve devletin malına nankör. Ampul partisine oy verenlere sesleniyorum. Çocuklarınız size ‘bu ülkeyi ne hale getirdiniz?’ diye soracak.”

İnce konuşmasının sonunda “Emin olun Başbakan Davutoğlu oyunu CHP’ye verecek. Çünkü AKP’nin sandıktan çok güçlü çıkması durumunda Davutoğlu’nun altındaki koltuk gidecek, kimse kendi eliyle kendi koltuğunun gitmesini istemez” dedi.

Kaynak: Gebzehaber


İlgili yazılar

ERDOĞAN İÇİN MALUM VE MUTLAK SON GÖRÜLDÜ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Erdoğan’ın “siyasetin yüz karası” olduğunu belirterek “17 Aralık 2013 günü erken saatlerde başlatılan ‘büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun’ hemen akabinde Başbakan’ın kanun kaçağı oğluyla telefon üzerinden yaptığı konuşmalar akıllara durgunluk vermiştir. Başbakan Erdoğan için malum ve mutlak son görünmüştür” dedi.

O maskeli alimlerden medet umanlar…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şeb-i Arus töreninde, “Bir hazan mevsiminin ardından, uzunca bir yaprak dökümünün ardından, yeni Türkiye ile yeni bir bahara

Erdoğan, Din adamının masalına inanıyor

İspanyol medyasında geniş yer bulan sözlere belgelerle cevap verilerek: “Kolomb’un günlüğünde asla Küba’da dağın tepesinde görülen bir camiden bahsetmediğini ve

Bir Cevap Yazın