İnce Atatürk’ten Günümüze Eğitim’i anlatacak

İnce Atatürk’ten Günümüze Eğitim’i anlatacak

Kendisi de öğretmen olan CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce Öğretmenler Günü nedeniyle İzmir’de konferans verecek. Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanlığının ev sahipliğini yapacağı konferansta İnce,  “Atatürk’ten günümüze Eğitim”i anlatacak.

24 Kasım 2014 Pazartesi Saat 18.00 Bayraklı Tepekule Kongre Merkezi’ndeki söyleşiye CHP izmir il örgütünün yanısıra, çok sayıda öğretmen ve öğrencinin de katılacağı  belirtildi.

Genel Başkan adaylığından sonra her hafta  bir ile davet edilen Muharrem İnce,  söyleşi ve konferanslarında belirlenen konunun  yanı sıra  katılımcıların sorularını da yanıtlıyor. İnce’ye en çok ” 2015 de yapılacak olan genel Başkanlık yarışında aday olacak mısınız? sorusu soruluyor.


İlgili yazılar

Cumhurbaşkanlığı törenine boykot çağrısı!

Mimarlar Odası Genel Merkezi, “Cumhurbaşkanlığı devir teslim törenine katılmayın ve hukuksuz binada kabullere gitmeyin” çağrısı yaptı. Yapılan açıklamada “AKP’nin iktidara

CHP’li kadınlar lider yetiştirecek

CHP Kadın Kolları’nın Büyükada da düzenlediği 5. Eşgüdüm toplantısı sona erdi. Toplantıya 81 ilin kadın kolları başkanları katıldı. Kadın Kolları Genel

ANKA’nın 43. kuruluş yıldönümü

Türk Basınına önemli gazeteciler yetiştiren ve bu özelliği ile adeta okul olan ANKA Haber Ajansı 43. yılına girdi. Yakinplan.com ekibi olarak ANKA’ya nice yıllar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın