İnsanlık düşmanı sapık örgüt IŞİD’in iğrençlikleri bitmiyor

İnsanlık düşmanı sapık örgüt IŞİD’in iğrençlikleri bitmiyor

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Ali Ediboğlu, IŞİD terör örgütünün hakimiyet kurduğu bölgelerde çalışan Kadın Doktorların işine son verdiğini ve doğum kontrolünü de yasakladığını ifade ederek, Başbakan Erdoğan’ın mazlumun kim olduğunu açıklamaya davet etti.

CHP’li Ediboğlu, IŞİD terör örgütünün Musul ve hakimiyet kurduğu bölgelerde şeriat uygulamalarını sosyal paylaşım sitesinden takipçileri ile paylaşarak,

“RTE,IŞİD saldırısı sonrası Irak Türkmenlerinin durumunu soran gazetecileri ırkçılık yapmayın,biz mazlumun yanındayız diye cevap vermiş.

25 IŞİD militanı öldürüldü!
Ben söyleyeyim. Iraklı Şii Türkmenler Necef,Basra ve Bağdatın Şii Mahallelerine,Sünni Türkmenler Süleymaniye ve Erbilin Kürt bölgesine kaçtı

Türkmenlerden Kaçamayanlar gizlenmeye çalışıyor,yakalananlar ise infaz edildi.RTE Irak’ta mazlumun kim olduğunu da açıklamak durumunda.

IŞİD;Deyr el Zor,Rakka ve hakimiyet kurduğu diğer bölgelerde çalışan Kadın Doktorların işine son verdi,Doğum Kontrolünü de yasakladı.

Şu an Musul’da Şeriat kuralları uygulanıyor.Vitrin mankenlerine bile yasak geldi.

IŞİD Rakka’da şu ana kadar Kocasından izinsiz dışarı çıkıp sigara içen iki kadına recm cezası (taşlanarak öldürme) uyguladı.

IŞİD,Kadınların Facebook hesaplarını yasakladı,Yakalanmaları halinde kırbaç cezası veriliyor.

Musul Konsolosumuz dahil 49 Türkü 45 gündür rehine olarak elinde tutan IŞİD’e, terör örgütü diyemiyen RTE’den Cumhurbaşkanı olmaz.” diye yazdı.


İlgili yazılar

İŞİD maaşı düşürdü eleman bulamıyor

Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov, Rus uçaklarının Suriye’de son bir hafta içinde 468 sorti gerçekleştirip 1.354 terörist hedefi vurduğunu

Müziğin evrenselliğini bestelerine taşıyan sanatçı

Enrico Macias 11 Aralık 1938 tarihinrde Cezayir’in Konstantin şehir’inde doğdu.  15 yaşındayken, Cheikh Raymond Leyris Orkestrasında çalmaya başladı. Mesleğine öğretmen

Kaçak sarayın israfı bitmiyor 11 milyon’a lojman

Orman Genel Müdürlüğü kendisine tahsisli AOÇ alanını ve lojmanlarını Başbakanlık Hizmet Binasına verince  TOKİ müdürler için yeni mülk satın aldı.

Bir Cevap Yazın