Kar mevsimi başladı!

Kar mevsimi başladı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden, bazı illere yönelik “meteorolojik uyarı” yapıldı. Genel Müdürlüğün internet sitesinde yer verilen uyarıda, halen Doğu bölgelerde genellikle yağmur şeklinde görülen yağışların, akşam saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin yükseklerinde, yarın öğle saatlerinden sonra Doğu Anadolu’nun doğusunun yükseklerinde karla karışık yağmur ve kara dönüşeceği ve kar yağışının Van, Bitlis ve Hakkari çevrelerinde yer yer yoğun olmasının beklendiği bildirildi. Vatandaşlar ulaşımda aksamalar ve don olayına karşı uyarıldı.

Bu arada Rize, Artvin ve Trabzon valilikleri yaylalarda kalanların bir an önce sahile inmeleri için  çağrı yaptığı öğrenildi.

 


İlgili yazılar

AKP 7 haziran seçim sonuçlarına ulaşamayacak?

7 haziran seçiminde oy kaybeden ve tek başına iktidar olamayınca Erdoğan’ın talimatıyla yeniden seçime gitme kararı alan  AKP’nin oyları eriyor.

AKP Milletin Ruh Sağlığını Bozdu!

Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka AKP’nin 14 yıllık iktidarı döneminde ekonomik dengelerin, değer yargılarının yerle bir edildiğini, artan işsizlik, ekonomik çaresizlik,

Saatler geri alınacak ama ne zaman

Saatler ne zaman geri alınacak? Yaz saati uygulamasının sona ermesiyle saatler, bu Pazar 04.00’ten itibaren 1 saat geri alınacak. Saatler

Bir Cevap Yazın