Kaymakamın şoke olduğu an

Kaymakamın şoke olduğu an

Büyükçekmece Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen Cumhuriyet Bayramı kutlamaları coşkuya sahne olurken, ödül töreninde yaşananlar kaymakamın buz kesmesine neden oldu.

İlçe genelinde düzenlenen “Cumhuriyet” konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri ilçe protokolünce verildi. Haberdar.com sitesinin haberine göre, Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Garnizon Komutanı Albay Ayhan Akkaya öğrencilere ödüllerini verdikten sonra, kompozisyon dalında ödül kazanan İmam Hatip öğrencisine ödülünün Büyükçekmece Kaymakamı Mustafa Hulusi Arat’ın vereceği anons edildi. Kaymakam Arat heyecanla dereceye giren öğrenciyle tokalaşmak ve tebrik etmek için elini uzattı. Ancak kaymakamın eli havada kaldı.
Ne yaşandığını anlamayan Kaymakam Arat ikinci kez elini uzatınca da, Büyükçekmece İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi bu kez “Hayır, elimi veremem” diyerek Kaymakamı uyardı ve uzaklaştı.


İlgili yazılar

Öcalan: Bayrak provokasyonu soruşturulmalı!

Lice’de Askeri Birlikten Türk Bayrağının indirilmesinden sonra acilen Öcalan açıklama yaptı ve olayın provokasyon olduğunu söyledi.

İktidar kendisini masum, vatandaşı makul şüpheli saydı

Ankara Barosu, Meclis Soruşturma Komisyonu 4 eski bakanın Yüce Divan’a gönderilmemesi konusunda alınan karar ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

İstanbul Üniversitesi’nde protesto gerginliği

İstanbul Üniversitesi’nde bir grup öğrenci, IŞİD’i protesto etmek için Fen Edebiyat Fakültesi’nin bahçesinde toplanarak IŞİD’i protesto eden gruba  fakültenin dışında bulunan

Bir Cevap Yazın