Kılıçdaroğlu: Projelerimize hayalleri bile yetmez!

Kılıçdaroğlu: Projelerimize hayalleri bile yetmez!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Yüzyılın Projesi”ne intihal diyen Başbakan Davutoğlu’nu yanıtladı. Kılıçdaroğlu Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kendisine yönelik ‘Proje diye getirdiği şeyi biz 15 senede yapıp tarihe imza diye attığımız şey’ sözlerine “Bugüne kadar neden hayata geçirmemiş ? Engel olan mı vardı ? Bizim projemizi onlar hayal bile edemezler.Bizim projemizi onlar hayal bile demezler. Ben özel bir tartışmanın içerisine girmek istemiyorum. Onlar Türkiye’yi yalnızlaştırdılar, biz ise Türkiye’yi dünyanın merkezi haline getireceğiz. Aramızda dünya kadar fark var”  dedi.

Kılıçdaroğlu, Ankara Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ASEMKOM) üyeleriyle kahvaltı yaptı. Kılıçdaroğlu, toptancı halini ziyaret ederek esnafla sohbet etti sorunlarını dinledi. Ziyarete CHP Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç ve Ankara Milletvekilleri de katıldı.

 


İlgili yazılar

Sipariş üzerine kurulan hükümet göreve başlamıştır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı devir-teslim töreni ve kurulan 62. hükümet ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Bahçeli’nin açıklaması şöyle: 

Fidel Castro Hayata Veda Etti

Dünya bir devrimciyi kaybetti. Küba devriminin lideri ve eski Devlet Başkanı Fidel Castro, 90 yaşında öldü. Küba Devlet Başkanı Raul

Alternatif Eğitim Manifestosu: Pedagojik Roman

Alternatif Eğitim Manifestosu: Pedagojik Roman Alternatif Tedavi Manifestosu: Fizyolojik Roman Şuursuz Karantina: Avangard Fanzin Bir Meczubun Dilemması: Avangard Fanzin Görkemli

Bir Cevap Yazın