Kırgın ama yine de CHP’ye oy verecek

Kırgın ama yine de CHP’ye oy verecek

CHP yönetimiyle ters düşerek aday gösterilmeyen Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, bütün yaşananlara rağmen CHP’ye oy vereceğini açıkladı.

Aygün twitter hesabından şu mesajı paylaştı: “Sevgili dostlarım, evet Kemal beye kırgınım, evet CHP üst yönetimine tepkim çok, evet CHP de -tıpkı HDP ve diğerleri gibi- dini söylemlerle oy alma nafile çabası içinde, evet CHP üst yönetimi Cumhuriyet, Çağdaşlaşma ve Laiklik gibi üç büyük devrime imza attığını unutmuş görünüyor, evet CHP üst yönetimi içinde kendi kişisel ikbalini ve geleceğini garantiye alma isteği duyanlar çok.. evet.. evet.. evet..

Ancak ben tüm bu görüş/eleştirilerimi saklı tutarak, 7 Haziran’da oyumu CHP’ye vereceğim..”


İlgili yazılar

Başkent beyaz örtüye büründü

Tüm Türkiye’yi etkisi altına alan yoğun kar yağışı akşam saatlerinden itibaren Başkent Ankara’yı da teslim aldı. Yoğun kar yağışı gece boyunca

Yalçınbayır: AKP bizim kurduğumuz AKP değil!

AKP’nin Kurucu Genel Sekreteri ve Başbakan eski Yardımcısı Ertuğrul Yalçınbayır, Halk TV’ye Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu’nun Yüce Divan kararı hakkında konuştu.

Gözaltına alınanların tam listesi

İşte gözaltı listesi 14 Aralık operasyonundan alınan isimlerin bulunduğu gözaltı listesi twitter’a sızdı. İşte o liste… 14 Aralık operasyonunda gözaltına

Bir Cevap Yazın