KOCAOĞLU’NDAN ZİYARET

KOCAOĞLU’NDAN ZİYARET

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yerel seçimlerde yüzde 71’lik oy oranına ulaşarak İzmir rekoru kıran Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete belediye meclis üyeleri de katıldı.

Ziyarette konuşan Akpınar, uyumlu çalışma anlayışı ile hizmetler üreteceklerini ve Karşıyaka’nın marka değerini yükselteceklerini belirterek, “Yerel seçimlerin ardından çok önemli bir sorumluluk aldık. Karşıyaka’dan tüm Türkiye’ye önemli bir yerel yönetim anlayışı mesajı ileteceğiz. Hiç durmadan hizmet üreteceğiz. Amacımız Karşıyaka halkını mutlu etmek. Bunu da hep birlikte başaracağız” dedi.

“HALKA LAYIK OLACAĞIZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise “Karşıyaka gibi güzide bir ilçemizde, halkın büyük desteği ile seçimi kazanmaktan dolayı mutluyuz. Karşıyaka için birlikte çalışacağız ve hemşerilerimizin teveccühüne layık olacağız. Projelerimizi birlikte üreteceğiz” diye konuştu.
Mazbatasını alarak göreve başlayan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, İlçe Kaymakamı Saadettin Yücel’e de nezaket ziyaretinde bulundu. Akpınar, seçilmiş- atanmış ayrımı yaşamadan sağlıklı bir kent yaratmak için mücadele edeceklerini belirtti. Amaçlarının halka en iyi hizmeti vermek olduğunu vurgulayan Akpınar, uyum içinde bunu başaracaklarını dile getirdi.


İlgili yazılar

Kopyacı 37 hakim ve savcı ihraç edildi

HSYK meslek sınavına girişte yapılan sınavda kopya çektiği iddiasıyla  37 hakim ve savcının meslekten ihracına karar verdi. Başsavcılık görevsizlik kararı

Özel: Silahlanma Vandallıktır

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Öze AKP’nin emperyalistlerle işbirliği yaptığını söyledi. AKP’li Aydın Ünal’ın 10 Kasım 2016 tarihinde

Türkiye 2008-2012 yılları arasında 34 OECD ülkesi arasında turistik yatak kapasitesini en fazla artıran 3’üncü ülke oldu. Aynı yıllar arasında gelen turist sayısını en fazla artıran OECD ülkeleri arasında ise 6’ncı sırada yer aldı.

Bir Cevap Yazın