KOCAOĞLU’NDAN ZİYARET

KOCAOĞLU’NDAN ZİYARET

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yerel seçimlerde yüzde 71’lik oy oranına ulaşarak İzmir rekoru kıran Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete belediye meclis üyeleri de katıldı.

Ziyarette konuşan Akpınar, uyumlu çalışma anlayışı ile hizmetler üreteceklerini ve Karşıyaka’nın marka değerini yükselteceklerini belirterek, “Yerel seçimlerin ardından çok önemli bir sorumluluk aldık. Karşıyaka’dan tüm Türkiye’ye önemli bir yerel yönetim anlayışı mesajı ileteceğiz. Hiç durmadan hizmet üreteceğiz. Amacımız Karşıyaka halkını mutlu etmek. Bunu da hep birlikte başaracağız” dedi.

“HALKA LAYIK OLACAĞIZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise “Karşıyaka gibi güzide bir ilçemizde, halkın büyük desteği ile seçimi kazanmaktan dolayı mutluyuz. Karşıyaka için birlikte çalışacağız ve hemşerilerimizin teveccühüne layık olacağız. Projelerimizi birlikte üreteceğiz” diye konuştu.
Mazbatasını alarak göreve başlayan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, İlçe Kaymakamı Saadettin Yücel’e de nezaket ziyaretinde bulundu. Akpınar, seçilmiş- atanmış ayrımı yaşamadan sağlıklı bir kent yaratmak için mücadele edeceklerini belirtti. Amaçlarının halka en iyi hizmeti vermek olduğunu vurgulayan Akpınar, uyum içinde bunu başaracaklarını dile getirdi.


İlgili yazılar

AYM kararı hukuk fakültelerinde okutulmalı

Anayasa Mahkemesi’nin eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın hak ihlaline ilişkin gerekçeli kararında, tutukluluk halinin devamına ilişkin gerekçelerin ilgili ve yeterli

Komplo teorisi mi?

Hiç sevmem komplo teorilerini fakat akıl oyunları iyidir. Suruç saldırısı, PKK ‘nın askeri konvoya saldırması bir askerimizin şehit düşmesi, 2

Yargıda paralel operasyonu sürüyor

HSYK  2015 Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnemesi’yle adli yargıda 2 bin 401, idari yargıda 263 hakim ve savcının görev

Bir Cevap Yazın