MANSUR YAVAŞ’TAN İLGİNÇ AÇIKLAMA

MANSUR YAVAŞ’TAN İLGİNÇ AÇIKLAMA

Ankara’da 60 yıldır Ankaralı bir belediye başkanın olmadığını söyleyen Yavaş, “Bundan sonra bıçağın ucu kendi hemşehrilerimizden yana basacak. 63 plaka gidiyor 06 plaka geliyor. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu seçim koordinasyon merkezini açarken dedi ki, rozetini çıkaracak herkesin başkanı olacak. Gün bugündür. Bu yüzyılda bir gelen fırsattır. Bunu iyi değerlendirmenizi istiyorum” diye konuştu.
Yavaş, şöyle devam etti:
“Sizlerden aldığımız vergilerle yoksullara yardım yapmaya devam edeceğiz. Fakat bir farkımız olacak; sosyal yardım alan ailelere 20 tona kadar su 10 lira, bir aylık otobüs bileti de 10 lira olacak. Yardım alan ailelerin çocuklarının da okul servis ücretlerinin parasını belediye ödeyecek. Niye? O çocuklar okusun, iyi yetişsin, yardım alan insanlar olarak kalmasınlar diye. Allah herkese akıl, fikir, beden sağlığı vermiş. Biz de balık tutmayı öğreteceğiz. Buradaki asfaltlar seçimi kaybetme korkusu olmasa yapılmaz. Geçen günlerde Yakacık Köyü’ne gittik. Daha biz gitmeden kömür kamyonları oraya gitti. Şimdi çağırıyorlar, ‘gelmesen de geleceğiz diye konuş da bir şeyler gelsin’ diyorlar. Biz bunu Allah rızası için yapacağız. Seçime alet olacak şeyler değil bunlar. Sağ elin verdiğini sol el görmeyecek.”


İlgili yazılar

Türban serbest provakasyon olabilir

Nabi Avcı, “ortaöğretimde başörtüsü serbestliği” ile ilgili konuştu. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ortaöğretimde başörtüsünün serbest bırakılmasıyla ilgili, “Gelen talepler

Oğul Kılıçdaroğlu Askere Gitti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, kısa dönem askerlik hizmetini yerine getirmek üzere Sivas’a gelerek birliğine teslim oldu.

Türkiye toplumsal cinnet kıskacında!

Türkiye tam bir cinnet halinde. Çözüm süreci ile başlayıp terör örgütünün kentlerde dahil olmak üzere silahlanmasına göz yuman hükümet, oy

Bir Cevap Yazın