Muhalif Aydınlar Televizyon Kuruyor

Muhalif Aydınlar Televizyon Kuruyor

Türkiye’de ana akım medyanın tepki çektiği, televizyon kanallarının bir çoğunun yandaşlaştırıldığı bir dönemde yeni muhalif bir televizyon kanalı kuruldu. Şimdilik Kültür Türk adıyla yayın yapan kanalın kuruluşunu, kanalın Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ Twitter’dan duyurdu.

KADRO AÇIKLANDI
Yanardağ kanalla ilgili bilgi verdi ve kanalın kadrosunu açıklayarak şu ifadeleri kullandı:
“Türkiye’nin yeni haber kanalı Uydu ve D-Smart üzerinden yayında.. Şimdilik Kültür Türk adıyla yayın yapan televizyonun adı ‘TELE 1′ olacak. Ben de Türkiye’nin yeni haber kanalında ben de olacağım. Genel Yayın Yönetmeni, programcı ve yorumcu olarak görev yapacağım. Yeni ve muhalif haber kanalında merkez medyanın ekran vermediği çok önemli ve sürpriz isimler olacak.
Yeni haber kanalı Türksat 4-A Uydusu ve D-Smart 273, Digiturk Uydu Paketi 230. sırada.. Uydu Frekansı; 11 824, Sembol Rate; 8000, Vertical. Yakında Digiturk ve kablolu yayında da (Tele-dünya ve Tivibu) olacağız. Türkiye’nin demokratik dengelerini kuracağız. Hayırlı olsun!
Yeni haber kanalı tamamı profesyonel, alanının yetkin isimlerinden oluşan bir kadro tarafından yapılacak. Bazı simler şöyle;
Emre Kongar, Defne Sarısoy, Enver Aysever, Ümit Zileli, Haluk Şahin, Musa Özuğurlu, Ataol Behramoğlu, Duygu Özel, Haluk Şahin, Tuncay Mollaveyisoğlu, Sinan Meydan, Ömer Ödemiş, Merdan Yanardağ, Nahit Duru, Yılmaz Polat, Derya İzbul, Mehmet Güç, Necati Yıldırım, Gürsel Doğan, Atakan Sönmez, Çağlar Tekin, Alev Doğan, Tayfun Talipoğlu, Yılmaz Polat, Cüneyt Ayral ve başka sürpriz isimler, yakında..
Merkez medyanın sinsi yandaşlığını, korkaklığını, gerici medyanın kuşatmasını kıracağız. Yeni haber kanalını lütfen bütün çevrenize duyurun.


İlgili yazılar

AKP Türk Bayrağı ve Atatürk posterine savaş açtı!

AKP, İstanbul Beylikdüzü’ndeki Türk bayraklarının ve Atatürk resimlerinin kaldırılmasını istedi. Odatv’den Caner Taşpınar’ın haberine göre AKP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı tarafından Beylikdüzü

Kılıçdaroğlu dalga geçti

Kemal Kılıçdaroğlu Erdoğan’ın talimatıyla polisin copladığı kadının bacağının kırıldığını söyledi.

Arslan: OHAL Hukuksuzluk Değil

Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, darbelerin ve darbe girişimlerinin hiçbir haklı gerekçesi olamayacağını belirterek demokratik anayasal rejimin asıl koruyucusu milletin

Bir Cevap Yazın