O HAKİM VE SAVCILARIN ELLERİ KELEPÇELENECEK

O HAKİM VE SAVCILARIN ELLERİ KELEPÇELENECEK

Avukat Celal Ülgen Antalya merkezli yayın yapan VTV’de yayınlanan “Atilla Güner İle Ayrıntılar” programına katılarak önemli açıklamalar yaptı..

Ülgen, ‘Bunu ilk kez size açıklıyorum. Kanuna aykırı delillere ses çıkarmayan bazı hakim ve savcılar çok yakında, kelepçelenip Silivri’ye kapatılacak.Bu hayal uzak değil, ete kemiğe bürünüyor.’ dedi.

Av. Celal Ülgen, çok tartışılacak bu yorumunu ekranda şöyle dile getirdi:
“Son HSYK yasası, başbakanın sözünü ettiği yargıya çöreklenmiş çeteyi deşifre edecek. Hangi davayı nasıl etkiledikleri ortaya çıkacak. Hukuka aykırı deliller çıplak gözle görülebilecekken bunu görmeyen, hakim ve savcılar hakkında çok önemli soruşturmalar açılacak. Ellerine kelepçe vurularak Silivri’ye götürülecekler. Bu yakında beklenen bir şey. Bunu kanalınıza ilk açıklıyorum. Ve onlara adil yargılama diliyorum. Adil yargılamadılar ama, adil yargılanmalarını istiyorum”


İlgili yazılar

Bu zat kimin valisi?

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Bursa’da vereceği iftar yemeğine karşı, Bursa Valisi Münir Karaloğlu aynı gün iftar yemeği düzenleme kararı aldı.

Kuşoğlu: Doğu ve Güneydoğu’da devlet yok

CHP Ankara Milletvekili Blüent Kuşoğlu, AKP iktidarı ile birlikte başlayan ve daha sonra çözüm süreci ile Doğu ve Güneydoğu’da kamu

Sinemanın Sultanı Eskişehir’den geçti

Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen “Sokağa Çıkın Sinema Geliyooor!” etkinliğinin kapanış törenine katılmak için Odunpazarı Belediyesi’nin davetlisi olarak Eskişehir’e gelen Türkan

Bir Cevap Yazın