Öz’ün Twetter hesabına yanıt

Öz’ün Twetter hesabına yanıt

Adalet Bakanı  Bozdağ’dan operasyon ve Zekeriya Öz açıklaması geldi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ 22 Temmuz Operasyonuyla ilgili olarak “Adli süreçlerle ilgili söylenecek çok söz yok. Adli süreçler yasaların öngördüğü usuller çerçevesinde Cumhuriyet Savcısı tarafından yönetilir. Önemli olan bu süreçlerin sağlıklı bir şekilde yürümesi” dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Bolu Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz‘ün twitter hesabından paylaştığı mesajlarla ilgili olarak “Zekeriya Öz, Cumhuriyet Savcısı gibi davranmıyor” diye konuştu.

 


İlgili yazılar

Ne Olacak Şimdi?

Türkiye’nin davetiyle 16 Nisan referandumuna gözlemciler gönderen AKPM, resmi gözlem raporunu açıkladı. Raporda temel özgürlüklerin kısıtlandığı, YSK kararının yasaya aykırı

Katilamcılar Mağdur Yakınlarına Saldırdı!

Ankara Gar Katliamı davasının bugün görülen duruşmasında sanıklar avukatlara hakaretlerle saldırmaya çalıştı. Adalet Yürüyüşü’nün 8 Temmuz’daki etabında katliamda yaşamını yitirenlerin

O gazete ve televizyonlar batıyor

Polis zoruyla İpek Medya Grubu’na giren kayyumlar, hukuksuz şekilde el konulan gazete ve televizyonların marka değerini 10 günde yere serdi.

Bir Cevap Yazın