SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLECEK

SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLECEK

CHP, seçim sonuçlarını MYK toplantısında masaya yatıracak. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan bugün ya da yarın MYK toplantısı olabileceğini belirterek, “MYK muhtemelen olur” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı değerlendirmede, “İtirazlarla uğraşıyoruz. Şu ana kadar AKP oylarında düşme olmakla birlikte önemli ölçüde oy desteği olduğu görülüyor. İtiraz edilecek sandıklar var. Ankara’da itiraz yapılacak. Çok sayıda sandıkta itiraz var. Çok sayıda oy farkı var, çıkartıyoruz” diye konuştu.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “istifa edeceği”ne ilişkin iddialara da Tezcan, “Gerçek olmayan haberler, dedikodu” dedi.
MYK toplantısı olup olmayacağına ilişkin de Tezcan, “Muhtemelen olur. Genel Başkan’ın katılımında… Bugün ya da yarın” değerlendirmesini yaptı.


İlgili yazılar

Sokakta çırılçıplak imamı görenler şok oldu.

Emekli cami imamını çırılçıplak soyup mahalle meydanındaki kahvenin önüne bıraktılar! Adapazarı’nın Akyazı İlçesi’nde 3 yıl önce görev yaparken, 3 çocuk annesi

Baba Çakıroğlu : Bu organize bir hareket önlem alınsın

İzzir Ege Üniversitesi’nde karşıt görüşlü öğrencilerle yaşanan kavgada, hayatını kaybeden Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi sorumlusu Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun cenazesi, Adli

CHP kamu bankalarından verilen usülsüz kredi ve yapılan işlemlerin araştırlması için meclis komisyonu kurulmasını istedi.

  Ankara – CHP Kahramanmaraş milletvekili ve Çankaya Belediye Başkan aday adayı Durdu Özbolat, kamu sermayeli bankaların  yolsuzluk konusunun en önemli

Bir Cevap Yazın