SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLECEK

SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLECEK

CHP, seçim sonuçlarını MYK toplantısında masaya yatıracak. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan bugün ya da yarın MYK toplantısı olabileceğini belirterek, “MYK muhtemelen olur” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı değerlendirmede, “İtirazlarla uğraşıyoruz. Şu ana kadar AKP oylarında düşme olmakla birlikte önemli ölçüde oy desteği olduğu görülüyor. İtiraz edilecek sandıklar var. Ankara’da itiraz yapılacak. Çok sayıda sandıkta itiraz var. Çok sayıda oy farkı var, çıkartıyoruz” diye konuştu.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “istifa edeceği”ne ilişkin iddialara da Tezcan, “Gerçek olmayan haberler, dedikodu” dedi.
MYK toplantısı olup olmayacağına ilişkin de Tezcan, “Muhtemelen olur. Genel Başkan’ın katılımında… Bugün ya da yarın” değerlendirmesini yaptı.


İlgili yazılar

Adı işçi bayramı

Adı işçi bayramı! Bir Mayıs bayram ama ben işçi ve emek bayramı olarak kutlamak istiyorum! Sadece ben mi? Hayır! Tüm

CHP’nin grup başkanvekilleri belli oldu!

CHP’de, TBMM Başkan adayının ardından, grup başkanvekilleri de belli oldu. CHP grubunda yapılan seçimde, geçen dönemde de grup başkan vekili

Biyogüvenlik Kurulu’ndan gen ithalatına izin

Biyogüvenlik Kurulu, 3 yıl önce Risk Değerlendirme ve Sosyo-Ekonomik Değerlendirme Komitesi raporlarına dayanarak “zararlı” diye, oybirliğiyle izin vermediği T25, MIR604,

Bir Cevap Yazın