Sokakta çırılçıplak imamı görenler şok oldu.

Sokakta çırılçıplak imamı görenler şok oldu.

Emekli cami imamını çırılçıplak soyup mahalle meydanındaki kahvenin önüne bıraktılar!

Adapazarı’nın Akyazı İlçesi’nde 3 yıl önce görev yaparken, 3 çocuk annesi bir kadını kaçırdığı ileri sürülen 5 çocuk babası emekli imam A.G. dövüldü. Saldırganlar daha sonra 55 yaşındaki A.G.’yi çırılçıplak soyup elini ayağını bağlayıp mahalle meydanında kahvenin önüne bırakıp kaçtı.Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan A.G. yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.

Akyazı Küçücek Mahallesi’nde dün saat 15.00′de mahalledeki kahvenin önüne çırılçıplak halde kanlar içerisinde elleri ayakları bağlı bir erkeğin yattığını gören mahalle sakinleri, jandarma ve 112′ye haber verdi. Sevk edilen ekipler baş ve vücudu kanlar içerisinde elleri ve ayakları bağlı olan kişinin 3 yıl kadar önce mahallede imam olarak görev yaptıktan sonra emekli olan A.G. olduğunu belirledi. Emekli imam ilk müdahale ardından Adapazarı’na Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Emekli imam, hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.
Jandarma tarafından yapılan araştırmada 5 çocuğu olan emekli imam A.G.’nin 3 yıl önce Küçücek Mahallesi’nde imamlık yaparken ilişki kurduğu 3 çocuk annesi kadınla birlikte mahalleyi terk ettiği belirlendi. Daha sonra emekli olan A.G’nin 3 yıl sonra bayram nedeniyle Küçücek Mahallesi’ne geldiği kaydedildi. Jandarma A.G.’yi döverek çırılçıplak soyup mahalle meydanındaki kahvelerin önüne atanları bulmak için çalışma başlattı.


İlgili yazılar

GÖKÇEK KARAYALÇIN’A AÇTIĞI DAVAYI KAYBETTİ

Yargıtay Anküra Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Karayalçın’a açtığı davayı reddetti. Karar ise Gökçek’e demokrasi dersi niteliğinde: Demokrasilerde ve hele yoğun bir seçim mücadelesi ortamında bu tür tartışmalar, atışmalar hatta suçlamalar yapılması, seçim ve demokrasi kavramının olmazsa olmaz özelliğidir.

Meclis’te İsmet Yılmaz krizi

Seçim yapıldı, Meclis toplandı milletvekilleri yemin etti, Meclis Başkanı seçildi ama, Başkan İsmet Yılmaz, Başkanlık Divanın oluşturulması için Danışma Kurulunu

TBMM’de çete tartışması ( video haber )

MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz grup önergelerini anlatırken sert çıktı. Meclis Genel Kurulu’nda paralel yapı iddialarına ilişkin konuşan Yılmaz, Cumhurbaşkanı

Bir Cevap Yazın