TBMM’de milletvekili eşlerine özel otopark

TBMM’de milletvekili eşlerine özel otopark

TBMM Başkanlığı skandal bir karara imza attı.  TBMM ana bina önünde kuruluşundan itibaren parlamento muhabirlerinin araçlarını bıraktığı 40 araçlık otopark milletvekillerine tahsis edildi.  TBMM Başkanlığından gelen talimat ile sadece milletvekili ve eşlerinin araçlarını park edebileceği alana gazetecilerin araçları alınmadı.

AKP’li milletvekili eşlerinin talebi üzerine alındığı öğrenilen karar bugün uygulanmaya başladı. TBMM’de milletvekilli eşleri ve çocukları için ikisi kapalı olmak üzere 5 tane otopark bulunuyor. Kapalı otoparkın birisi yeni yapılan halkla ilişkiler binasında diğeri ise ana binanın önünde.


İlgili yazılar

Kinoa

Kinoa, Bulgur ve pirincin en büyük alternatifidir ve Güney Amerika’da yetişmektedir. Mazisi ise çok eski; İnkalar’a kadar uzanmaktadır. İnkalarkinoaya ‘tahıl

Sosyal Devlet Ayaklarımızın Altından Kayıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “CHP Emek Büroları” tarafından Ankara’da düzenlenen Kıdem Tazminatı Çalıştayı’nda sendika başkanlarına “Önyargılarından kurtulma” çağrısı yaptı.

Bahçeli: Bunların hesabı sorulacak

MHP lideri Devlet bahçeli hükümetin ülkeyi bölünme sürecine getirdiğini belirterek “Kırmızı kitabı kalemi alanlar Türkiye’nin üzerine kırmızı kalem çekmek üzere

Bir Cevap Yazın