A. Ü Öğrenci Konsey Başkanı belli oldu

A. Ü Öğrenci Konsey Başkanı belli oldu

Anadolu Üniversitesi Öğrenci konsey Başkanlığı seçimi yapıldı. Yeni Konsey Başkanı A.Ü Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Öğretmenliği 2. Sınıf öğrencisi Buğrahan Özdoğan oldu.

28 Kasım Cuma günü Anadolu Üniversitesi seminer salonunda gerçekleşen konsey başkanlığı seçiminde her fakülte ve yüksekokulundan temsilciler katıldı. Davetlilerin ve gözlemcilerin hazır bulunduğu seçimde, adayların kendilerini tanıtıp hedef ve projelerini anlatmalarının ardından seçime gidildi.

İki listenin yarıştığı seçimleri Buğrahan Özdoğan 18’e 8 gibi büyük bir farkla kazandı. Anadolu Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanı Buğrahan Özdoğan seçim sonrası yaptığı konuşmada “Anadolu Üniversitesinde geçen yıldan bu yana gözlemler yaptık. Güçlü bir ekip oluşturduk. Böyle bir göreve talip olduk. Güzel bir seçim çalışması sonucu konsey başkanlığını aldık. Allah (cc) ın izniyle ekibimiz sağlam. Sorum-nları aktarmak ve çözüme kavuşturmk için öğrencilerin gerçek temsilcileri olmak için bizler bu işe gönül verdik. Başaracağız” dedi.

Yeni Konsey Başkanı Buğrahan Özdoğan 1995 Ankara Beypazarı doğumlu. Amatör sporcu.

Haber: Hüseyin Hüven


İlgili yazılar

ÖZEL YETKİLİ MAHKEMELER KALKTI

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, özel yetkili mahkemelerin kaldırılmasını öngören yasayı onayladı.

AKP Milletin Ruh Sağlığını Bozdu!

Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka AKP’nin 14 yıllık iktidarı döneminde ekonomik dengelerin, değer yargılarının yerle bir edildiğini, artan işsizlik, ekonomik çaresizlik,

Babuşcu’ya ceza yok

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, cumhuriyet rejimini reklam arasına benzeten AKP milletvekili Tülay Babuşçu’ya disiplin işlemi uygulanması için başvuran CHP İstanbul

Bir Cevap Yazın