Uygunsuz yakalanan milletvekili kim?

Uygunsuz yakalanan milletvekili kim?

Meclis AKP’li bir milletvekilinin seks skandalı ile çalkalanıyor.  İddiaya göre  olay, TBMM’de milletvekili odalarının bulunduğu Yeni Hizmet Binasının  4. katta ki makam odasında yaşandı.  Güneydoğu kökenli olan  AKP’li milletvekilinin daha önce bir devlet kuruluşunda  işe aldırdığı bayan ile makam odasında uygunsuz bir şekilde  yakalandığı iddia edildi.  Skandala adı karışan AKP’li milletvekilinin önce çalıştığı  personelini odadan çıkarttığı, daha sonra davet ettiği bayanla baş  başa kaldıkları ve bir süre sonra makam odasının bulunduğu koridorda  duyulan sesler üzerine, aynı katta odası bulunan bir başka  milletvekilinin olayın yaşandığı makam odasına girmesi ile skandalın  ortaya çıktığı konuşuluyor.

Meclis kulislerinde seks skandalında adı geçen milletvekilinin, daha önce de böyle bir olay ile gündeme geldiği de konuşulanlar arasında.


İlgili yazılar

Hani; “Ne makam ne rütbe, ne pul ne, devlet”ti?

SÜLEYMAN YAĞIZ Yıl, 1968… Kasım ayının 5, 6 ve 7’nci günleri… Tam 47 yıl önce… Ben o zaman henüz 18

Paylan: Güvercin tedirginliğinde yaşıyoruz

HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan  MHP lideri Devlet Bahçeli’nin “Nefret suçu işlediğini” iddia etti. TBMM’de basın toplantısı düzenleyen Paylan Bahçeli’nin;

AKP-CEMAAT SAVAŞI VE 17 MART BEKLENTİSİ

AKP ile onun azmanlaştırdığı cemaat arasındaki “kaset-görüntü” savaşı hız kesmeden sürüyor. Cemaate yakın kaynaklar Başbakan Erdoğan’a öldürücü darbenin 15 veya 17 mart tarihinde yayınlanacak bir kasetle vurulacağı bilgisini yayıyor. Başbakanlık kaynakları ise, Başbakan Erdoğan’ın bunu bildiğini, ön alarak bu günlerden hemen önce cemaate yönelik ciddi operasyon başlatacağını belirtiyor.

Bir Cevap Yazın