BU MUDUR LAYIĞIMIZ

Tesettür defilesine çıkan manken kapanmayı düşünüyor. Daha önce de kilisede evlenmiş Hristiyan olmuştu. Yarın bikini defilesine çıktığında ne olacak?

Diyarbakır’da önce PKK’nın doldurduğu meydanı daha sonra Hizbullah doldurdu. ‘Kim daha kalabalıksa onun arzu ettiği rejim kurulsun’ yorumları yapıldı. Meydanlar artık PKK ve Hizbullah’ın demektir. Polis bir anda değişir mi değişmez. Demek bu yüzden, sokağa biz çıkınca polis biber gazı sıkıyor ama PKK ve Hizbullah çıkmaya başlayınca müzakere yöntemi uygulanmasına karar veriyor.

Elazığ Karakoçan’da şu an 15 yaşında olan çocuğun 8 yaşından beri taciz edildiği ortaya çıktı. Öğretmenlerin uyardığı anne, tacizcinin köylerine cami yaptırdığını ve kızını sevdiği için çikolata verdiğini söyledi, “Kötülük yapmaz’ dedi. Cami yaptıran amca sakalını sıvazladı. Midem kalktı.

Yazar Gülay Göktürk, “Fazıl Say’ın sözü nefret suçu. Çocuk pornosunu savunmam ise bir fikir” diyerek absürdlükler tarihine geçti.

Adana Otistik Çocuklar Sağlık ve Eğitim Derneği Başkanı Sosyolog Fehmi Kaya’nın iddiası üzerimde yeminle bomba etkisi yarattı. Kaya’ya göre otistik çocuklar doğuştan ateist. Ama üzelmeyin, Kaya Yüreğir Belediyesi ile ortaklaşa çalışarak Kültür Evleri’nde otistik çocuklara ücretsiz terapi merkezleri açacaklarını müjdeledi.

Bütün gün gazete okumaya fırsat bulamamıştım. Okumaya başlayınca ne kadar pişman olduğumu tahmin edemezsiniz.

Geldi 23 Nisan…

Ulu önderin gösterdiği hedeflerin hiçbirine ulaşamamış bir ülkenin ferdi olarak şimdi yarım saatinizi ayırıp düşünün lütfen.
Bu mudur layığımız?


İlgili yazılar

Tosya pirinciyle selfie çekebilirsin!

Bu yazı uyarılar içermekte kâh + 18 kâh + 28 kâh da + 78 yaş seviyesine çıkmaktadır. Hal böyle olunca

ULUSAL YASLARI SADECE MÜZİK CAMİASI MI TUTAR?

ULUSAL YASLARI SADECE MÜZİK CAMİASI MI TUTAR? Dünya kaynayan kazan. Bu kaynamadan nasibini en fazla alan ülkelerin başında geliyoruz sanırım.

DOLARI EUROSU PUL OLASICA!..

Yazar milleti dediğin okuyucusu için her fedakârlığa katlanır! Kaf Dağı’nın ardına bile giden yazarlar söz konusu olmakla birlikte, okuyucusunu üzmemek

Bir Cevap Yazın