HALK İNANMIYOR

Bugünlerde internette bir video geziyor. Videoyu izlemek herkesin harcı değil. Böyle bir dehşeti korku filmlerinde bile görmediniz çünkü.

Videoda sergilenen vahşeti anlatmaya inanın benim de dilim varmıyor. İnsanın insana yapabileceklerinin sınırı olmadığını gösteren bu olayı anlatmak mümkün olmadığından, görüntüyü yayınlayan ajansların geçtiği haberi aktarıyorum.

Şöyle diyor haber: İnternete sızdırılan videoda, Suriyeli muhalifler öldürdükleri bir askerin göğsünü keserek kalbini çıkarıyor. Bununla da yetinmeyen muhalif asker kestiği kalbi yiyor.

Sonradan videodaki kişinin muhalif Faruk Taburu’nun kurucularından Ebu Sakkar olduğu açıklandı. Sakkar öldürdüğü askerin kalbini yerken ‘Allah’a yemin ederim ki hepinizin kalplerini ve ciğerlerini yiyeceğim Beşar’ın askerleri’ ifadelerini kullanıyor.

Başbakan’ın her fırsatta kefil olduğu muhalifler bunlar mı?
Korkunç hikayeler naklediyor Suriye’den gelenler. Kaçanlar aslında muhaliflerden kadınlarını, kızlarını kaçırıyor. Tıpkı Balkanlar’da yaşanan soykırım sürecinde şahit olunan dehşet hikayeleri anlatılıyor.
Bunları görmemek, duymamak en büyük günah değil mi?

Birleşmiş Milletler, muhaliflerin sarin gazı kullandığını ifade ediyor. Başbakan Erdoğan inanmıyor.

BBC muhaliflerin Hatay’da bir bomba imalathanesi kurduğunu iddia ediyor. İddiasını haberiyle gösteriyor. Kim göz yumuyor buna?

Muhaliflerin Türkiye topraklarını bir üs gibi kullandıkları, gece Suriye’de savaşıp, gündüz kamplara döndükleri artık sokaktaki adamın da bildiği çıplak gerçek.

Reyhanlı’da patlayan bomba Türkiye’nin bölgeye yönelik politikalarının çöktüğünü gösteriyor.

Sorumlu olarak hükümet, Başbakan ve tüm bakanları ile Esad rejimini işaret ediyor. Kimse inanmıyor.

Eskiden Başbakanın ağzından çıkan her kelimeyi koşulsuz kabul eden halk kesimleri, artık büyük bir şüphe içinde.

Türk halkı, henüz terör örgütünün topraklarından defolup gittiğinden bile emin değilken, yeni bir cephe açılsın, yeni şehitler gelsin istemiyor.

Hükümet bunun fakında mı?


İlgili yazılar

ÖNCE O İNANDI

Belediye Başkan adayı olmak istiyorum dedi. Kazanacağım dedi. Kuşkuyla baktık. Oylarımızı arttıracağımızı biliyorduk ama kazanacağımıza inanmıyorduk. O kazanacağım dedi. Önce

ZAVALLI YASAKÇILAR

Ne zavallıdır şu yasakçılar… Keşke çocukken arada başlarını okşayan bir el olsaydı da dokunma duyusunun ne işe yaradığını öğrenebilselerdi. Delikanlılık

İdeolojinizle kirlenmiş ellerinizi çekin!

Herkes pozisyonunu almış, bu yıl Lise son sınıfa geçmiş öğrencilerin pek çoğu kararını vermiş küçük bir azınlık okumakta olduğu lisede

Bir Cevap Yazın