Bahçeli’yi Anlatan Kitap Toplatıldı!

Bahçeli’yi Anlatan Kitap Toplatıldı!

AKPile yaptığı anayasa değişikliği ortaklığı nedeniyle tabanından büyük eleştiri alan MHP lideri Devlet Bahçeli’yi anlatan kitap hakkında toplatma kararı verildi. Sabahattin Önkibar’ın piyasaya yeni  çıkan “Devlet Bahçeli ve Ülkücüler” kitabı hakkında Ankara 6. Asliye Hukuk Mahkemesi, Devlet Bahçeli’nin başvurusu üzerine toplatma kararı verdi.

Kitap piyasaya çıkmadan, Devlet Bahçeli, Ankara 6. Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak kitabın tedbiren dağıtımının durdurulmasını, dağıtılanların ise toplatılmasını istemişti. Mahkeme bugün başvuru hakkında karar verdi. Kitabın dağıtımının durdurulması, dağıtılanların ise toplatılması kararına varılırken, kararın itiraza açık olduğu söylendi.

Önkibar, Aydınlık gazetesindeki köşesinde kitabının tanıtımını böyle yapmıştı:

Ülkücülerin dövdüğü Bahçeli’nin kasetinde neler var

Yarın piyasaya çıkacak olan yeni kitabımızın adı: “Devlet Bahçeli ve ülkücüler hakkında her şey.” Kırmızı Kedi Yayınevinden çıkacak 3 yıllık çalışmamızın ürünü kitabımızda şu soruların cevaplarını bulacaksınız:

Ülkücülerin dövdüğü Bahçeli’nin kasetinde neler var

Demirel ve Türkeş’den Bahçeli için MİT ajanı belgeleri.

İşte Bahçeli’nin, “Sizin hatırınıza Allah’ın emrini değiştiremem” diyen müftüyü MHP Genel Merkezi’nden kovma görüntüleri.

Bahçeli, APO idam edilmeli diyen Mehmet Gül’ü nasıl tehdit etti?

Bahçeli’nin Kemal Derviş ve Abdullah Gül ile gizli ve esrarengiz ilişkileri!

İşte Bahçeli’nin CIA ajanını, MHP’ye yönetici yapma hikayesi!

Bahçeli’yi sistemin iti diyen efsane ülkücü kim?


İlgili yazılar

Resmi kayıtlara göre eğitimin içler acısı hali!

CHP’nin öğretmen kökenli Grupbaşkanvekili Engin Altay AKP iktidarı döneminde eğitimin resmen çöktüğünü belgelerle ortaya koydu. “Eğitimsizlik ve niteliksizlik Milli Eğitimi

CEZMİ BASKIN: AKP SANATI VE SANATÇIYI AŞAĞILIYOR

Tiyatro ve sinema oyuncusu Cezmi Baskın, AKP hükümetinin sanatı gereksiz bularak, sanatçıları da aşağıladığını, buna karşın mizah ve sanatın etkisini de artırdığını belirtti. Toplumsal barışın da sanata kolaylık sağlayacağını düşünen Baskın, hükümetin barış için rol üstlenmediğini söyledi.

Sındır: Başkanlıktan Vazgeçilmeden Masaya Oturmayız

CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır,  “AKP’nin yeni Anayasa çalışmaları adı altında yaptığı tek şey başkanlık sistemini

Bir Cevap Yazın