Genç virtüöz Begül Erhan Beylikdüzlülerle buluşuyor

Genç virtüöz Begül Erhan Beylikdüzlülerle buluşuyor

KLASİK GİTARIN GENÇ VİRTÜÖZÜ BEYLİKDÜZÜ’NDE

İstanbul’un kültür-sanat yaşamına yapmış olduğu birbirinden güzel etkinliklerle damgasını vuran Beylikdüzü Belediyesi, yine harika bir konsere imza atmaya hazırlanıyor. Klasik gitar müziğinin son yıllardaki parlayan ismi Begül Erhan, bu kez Beylikdüzü’nde sanat severlerle buluşuyor.

Türkiye’nin birçok yerinde sergilediği performanslarla dikkati çeken genç gitarist, bu konserinde Klasik ve Latin eserlerin yanında, 2015 yılında Kalan Müzik etiketi ile çıkaracağı ve tamamı Anadolu ezgilerinden oluşacak albümünden eserlere de yer verecek.

Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde 20 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de başlayacak konser halka açık ve ücretsiz olacak.

SANATIN KALBİ BEYLİKDÜZÜ’NDE ATIYOR

Göreve geldiği günden bu yana Beylikdüzü’nün çehresini değiştiren Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü’nün her alanına gösterdiği önemi ve hizmeti ilçenin kültür-sanat yaşamına da göstererek,  danışmanlık ve kültür-sanat koordinatörlüğünü Erhan Bayladı’ya teslim etti.

Aynı zamanda sanatçı kimliği ile de bilinen ve birçok resim sergisi, fotoğraf çalışması, kitapları ve müzik albümleri bulunan Erhan Bayladı’nın bu göreve getirilmesi Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kültür ve sanat’a ne kadar önem veren bir yerel yönetici olduğunu göstermiş oldu.

Kendisine verilen bu görevi layığı ile yerine getirmeye çalışan Erhan Bayladı ise, kültürel çalışmalarda bir çok ilki Beylikdüzü’nde gerçekleştirerek  ilçe halkına kültürel ve sanatsal bir zenginlik yaşatarak dikkatleri ilçenin üstüne çekiyor.


İlgili yazılar

Büyük Ozan’ın 13. ölüm yıldönümü.. (video)

Türk Halk Müziğinin en büyük iki ozanından biriydi O…1938 yılında doğdu. Mahsuni ilk eğitimini Berçenek’te okul olmadığı için Elbistan’ın Alembey

Benim kabem insandır

Mehmet Ruhi Su, 1912 yılında Van’da doğdu. Memur olarak çalışan babasının tayini ve ataması vesilesiyle Van’a yerleşti ve çocukluğunun büyük

17 Aralık sürecinin filmi çekiliyor

17 Aralık sürecini anlatan yeni bir sinema filmi çekiliyor. “Kod Adı K.O.Z.” adlı yapımda dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Orhan

Bir Cevap Yazın