O HANIMEFENDİ SEYRETTİĞİ FİLMDEN ETKİLENMİŞ OLABİLİR

O HANIMEFENDİ SEYRETTİĞİ FİLMDEN ETKİLENMİŞ OLABİLİR

Meclis İçişleri Komisyonu’nda “Kabataş olayı” atışması yaşandı. MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu’nun, “Bu hanımefendi kafasından uyduruyorsa bu olanları ya da seyrettiği bazı filmlerden etkilenerek o sahneleri anlatmaya çalışıyorsa ki bu çok facia bir durum” sözüne AKP Konya Milletvekili Gülay Samancı da, “Hiçbir bayan ister açık ister kapalı hiç fark etmez böyle bir fantazinin içerisinde yer alma arzusunda bulunmaz” dedi.
Başkan Mehmet Ersoy başkanlığında toplanan İçişleri Komisyonu’nda Devlet İstihbarat Hizmetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin geneli üzerindeki görüşmeler yapılıyor.

YENİ YEŞİL VAKALARININ ÖNÜ AÇILABİLİR

CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker, “Çifte vatandaşlar ne olacak. Rıza Zarrab, böyle bir teklif ile Katar’a gönderilirse yargı ne yapacak? Yeni Yeşiller yaratılıyor. Resmi çetelerimiz olabilir. Yeni Susurlukların yeni Yeşil vakaların önü açılabilir. Darbelerin tekrar önü açılıyor” diye konuştu.

KABATAŞ ATIŞMASI

MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, Kabataş olayına değinerek, “Bu hanımefendi kafasından uyduruyorsa bu olanları ya da seyrettiği bazı filmlerden etkilenerek o sahneleri anlatmaya çalışıyorsa ki bu çok facia bir durum. Böyle bir şeye inanmak dahi istemiyoruz” dedi.
AKP Konya Milletvekili Gülay Samancı da, “Bu konuda bence çok fazla yorum yapmamakta fayda var. Hala devam eden bir yargı süreci, avukatın yapmış olduğu bir açıklama” derken, “Hiçbir bayan ister açık ister kapalı hiç fark etmez böyle bir fantazinin içerisinde yer alma arzusunda bulunmaz” diye konuştu.


İlgili yazılar

Bakanlar Kurulunu kafasında oluşturdu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geleceğe yönelik başarılı bir kabine oluşması için dikkatli olunması gerektiğini belirterek ”Çünkü bu başarılı kabinenin oluşmasında

El Nusra terör örgütü listesinden çıkarıldı

Bakanlar Kurulu, El Nusra’yı terör listesinden çıkardı. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan kararla, El Nusra ve bağlı örgütler terör

Gökçek: Toplu Mezar Yeri Hazırlamışlar

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek,Fetullah Gülen’in müritlerini üç harfliler (cin aracılığı ile esir aldığını ve kullandığını iddia etti. Gökçek

Bir Cevap Yazın