Beşikçioğlu Taşdelen’i ziyaret etti

Beşikçioğlu Taşdelen’i ziyaret etti

Behzat Ç. dizisinin kahramanı, televizyon ekranlarının yeni dizisi Reaksiyon’un ‘Dayı’ karakteri Erdal Beşikçioğlu, Alper Taşdelen’i ziyaret etti. Behzat Ç. karakteriyle televizyon izleyicilerinin hayranlığını kazanan ve yeni dizisi Reaksiyon’la popülerliğini sürdüren Erdal Beşikçioğlu, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i, Belediye Başkanlık binasında ziyaret etti.
Mayıs ayından bu yana Ankara’da Tatbikat Sahnesi ile tiyatroseverlere yeni bir mekan kazandıran Erdal Beşikçioğlu, Başkan Taşdelen’e tiyatro sahnesi ile ilgili bilgi verdi. Sanata her alanda destek vereceklerini belirten Alper Taşdelen, Çankaya’nın çok sayıda sanatsal mekana sahip olduğunu ve Belediye’nin sanat galeri ile çok sayıda sanat ürünlerini Ankaralı sanatseverlerle buluşturduklarını söyledi. Taşdelen, Çankaya Belediyesi’nin sanatın ve sanatçının yanında olacağı vurgusunu yaparak “Çankaya’nın kapıları herkese açık. Elimizden gelen desteği verebileceğimiz, kentimizi sanatla iç içe kılacak her etkinlik ve projede sanatçılarımızın yanında olacağız.” diye konuştu.


İlgili yazılar

Sosyal medyanın gündemi yine Gökçek

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Gökçek’in Twitter’da  “TWİT ALEMİ…HADİ BUYRUN SOHBETE…SORULARINIZI CEVAPLAMAK İSTİYORUM…TABİİ YETİŞEBULDİĞİM KADAR:))”

Öğretmen Adaylarına Fırsat

Milli Eğitim Bakanlığı’nın FETÖ ve PKK ile ilişkisi saptandığı gerekçesi nedeniyle meydana gelen öğretmen açığını kapatmak için yeni ve farklı

Müslüm Gürses’in gerçek ölüm nedeni?

Muhterem Nur, 3 Mart 2013’te tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren eşi Müslüm Gürses’in ölümü hakkında çarpıcı iddialar ortaya attı. Nur,

Bir Cevap Yazın