BANDO ESES’TEN BAŞKAN KURT’A MARŞLI KUTLAMA

BANDO ESES’TEN BAŞKAN KURT’A MARŞLI KUTLAMA

Eskişehirspor’un tribünlerdeki destekçisi ve ülke futbolunun en önemli markalarından biri olan Bando Es-Es, Eskişehir  Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.  Futbol sahalarında tribünlere tırmanan şiddet ve kötü tezahüratı bitirmek için müziği öne çıkaran ve marşlarla kırmızı- siyahlı takımın taraftarlarını coşturan Bando Es-Es üyeleri ile bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Kurt, yeni dönemde Bando Es-Es’in en büyük destekçisi olacaklarını kaydetti.

ES- ES NEREDE, BİZ DE ORADAYIZ

Bando Es-Es’in “Es – Es nerede bir oradayız” sloganına dikkat çeken Başkan Kurt; “Bundan sonra ES-ES nerede Odunpazarı Belediyesi orada” dedi. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a desteğinden dolayı teşekkür eden Bando Es-Es üyeleri, ziyaret sırasında bir de mini konser verdi. Es-Es marşı başta olmak üzere birçok parçayı büyük bir başarı ile seslendiren kırmızı- siyahlı takımın gönüllü bandocuları, sporun kardeşliği için çaba harcamaya devam edeceklerini belirtti. Bando Es-Es’in sunduğu mini konserde Başkan Kurt da, davul çalarak Bando Es-Es’e eşlik etti.


İlgili yazılar

Vampirler gerçekten varmış!

İngiltere’de Glyndwr Üniversitesi’nden Dr.Williams, dünya’da kan içmeyi seven insanlar bulunduğunu belirterek, araştırma başlattığını açıkladı. Dr. Williams, vampirlerin batıda yaşadığını söyledi.

Bahçeli: Sayın Cumhurbaşkanım!..

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli anayasa değişikliği halk oylaması kampanyasını  birlikte yürüttüğü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı söylemini de

Erdoğan bu soruları yanıtlar mı?

Eski mahallenin yaramaz çocuğu Ahmet Hakan’dan Erdoğan’a soru. Ahmet Hakan Başbakan Erdoğan’ın isimlerini ve soracakları soruları belirleyip ondan sonra programlarına

Bir Cevap Yazın