CHP’de twetter ve facebook hesapları kapatıldı

CHP’de twetter ve facebook hesapları kapatıldı

CHP, seçim öncesinde sosyal medyada “temizlik” yaptı.

CHP logosu ya da adıyla açılmış tüm kişisel Twitter ve Facebook hesaplarının kapatılması için başvuru yapıldı. Twitter başvuruyu haklı bularak söz konusu hesapları kapattı.

CHP logosu ya da adıyla açılmış tüm kişisel hesaplar için, Twitter’a ve Facebook’a başvurularak, bu hesapların kapatılması istendi.

Twitter da, CHP yöneticilerinin bu isteğini haklı bularak, dün itibarıyla CHP ismi ya da logosu ile açılmış olan tüm kişisel hesapları kapattı.

“BUNDAN SONRA TEK ADRESTEN…”

Parti yöneticileri, bunun bir “sansür olmadığını”, parti adına açılmış hesaplardan, parti politikalarıyla ilgisi olmayan, hatta tezat yorumlar yapıldığını vurgulayarak, bundan sonra CHP’nin mesajlarının sosyal medyada tek bir adresten verileceğini vurguladılar.

“BAŞKA HESAPLAR DA OLURSA”

CHP’nin resmi Twitter hesabı @herkesicinCHP olarak belirlendi.

Twitter’a parti adına açılmış yaklaşık 30 kişisel adresin verildiğini vurgulayan CHP kaynakları, CHP adını ya da logosunu kullanarak, resmi hesap gibi gösterilen başka Twitter hesapları olursa, onların da kapatılması için başvurulacağını vurguladılar.


İlgili yazılar

Bakan Avcı bu sözlere bir şey diyemedi

‘ Geleceğin Öğretmeni’ sempozyumunda Prof. Dr. Üstün Dökmen, “herkesin din dersi 5, bu kadar hırsız nereden çıktı” dedi. Türkiye Özel

Zeytin dallı protesto

“Kuzey Ormanları”, “Validebağ Gönüllüleri” ve “İstanbul Kent Savunması” üyesi yaklaşık 150 kişilik grup, Soma’nın Yırca köyünde zeytin ağaçlarının sökülmesini protesto

Erdoğan’dan Cesaret Alıyorlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk’ün annesi Zübeyde hanım ile manevi kızı Afet İnan hakkında hakaretlere sonunda yanıt verdi. “Olay çok

Bir Cevap Yazın