Ekşi: Erdoğan gibi bir gazeteciyi kovardım

Ekşi: Erdoğan gibi bir gazeteciyi kovardım

Eski Basın Konseyi Başkanı Oktay Ekşi, “eğer Erdoğan gazeteci olsaydı ne olurdu?” sorusunu hem sordu hem yanıtladı. CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, basında işten çıkarılmaların yoğun olarak yaşandığı bu günlerde gazetecilerin işten çıkartılmalarına imalı tweet ile tepki gösterdi.

Uzun yıllar basın kuruluşlarında köşe yazarlığı ve yöneticilik yapan Oktay Ekşi, basında yer alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hibris, metamoni ( yalan söyleme ) hastalığına tutulduğu iddialarını ile ilgili çıkan haberleri işaret ederek, takiipçilerine, ” İyi ki ben gazeteciyken R.Tayyip Erdoğan gibi bir muhabirle çalışmamışım. Her dediği, ilgili tarafından tekzip edilen birini hemen kovardım” diye tweet attı.

Kaynak: Cengiz ALDEMİR/Sozcu.com.tr


İlgili yazılar

Aaaa… Fehmi Koru’dan CHP’ye övgü!

Seçim sonuçlarının ortaya koyduğu tabloyı CHP açısından analiz eden Star gazetesi yazarı Fehmi Koru, Kemal Kılıçdaroğlu için çarpıcı övgülerde bulundu.

Vergi Affında Ödemeyi Kaçıranlara Müjde

Maliye Bakanı Naci Ağbal, yeniden yapılandırma kapsamında geçtiğimiz Kasım ve Aralık aylarında vergi ve SGK prim ödemelerini yapamayan ve haklarını

Yanyana oturdular, gözgöze gelmediler

Şişli Belediye Meclisi’nin Ocak ayı oturumuna Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile eski başkan Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül arasında

Bir Cevap Yazın