Esnaf Sakarya’da mutlu, vatandaş memnun

Esnaf Sakarya’da mutlu, vatandaş memnun

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP Çankaya İlçe Başkanı Mehmet Perçin’e ilk etap çalışmalarında sona gelinen Sakarya Yaya Bölgesi Düzenlemeleri hakkında bilgi verdi.

CHP Çankaya İlçe Başkanı Mehmet Perçin ve beraberindeki Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Doğan Yılmazkaya ve Çankaya Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Süleyman Demir ile bölgeyi gezen Taşdelen, esnaf ve vatandaşlarla da sohbet etti.

Yaya yolunun genişlemesinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf, çalışmanın ardından ağaç sayısının gözlerine az geldiğini belirterek, birlikte yeni ağaçlar dikmek istediklerini belirttiler.

Esnaf ve vatandaşın katılımıyla alınan kararlar doğrultusunda yapılan uygulamanın daha başında herkes tarafından sahiplenilmesinin kendisini mutlu ettiğini söyleyen Taşdelen, sokaklara yeniden can vermek için çalışmalara devam edeceklerini bildirdi.


İlgili yazılar

Türk Veteriner Hekimleri Birliği’nde seçim heyecanı

Türk Veteriner Hekimleri Birliği seçime hazırlanıyor. Uzman veteriner Hekim Hüseyin Dede başkanlığında seçime girecek olan ekip insan beslenmesinde temel besin

Kaç çocuk koruyucu aile yanında?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, 12 yılda koruyucu aile yanına yerleştirilen çocuk sayısının 3 bin 988 olduğunu bildirdi.

Öğüt : Kılıçdaroğlu Ehlibeyt soyundan gelen bir seyyittir

CHP  Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, parti çalışmalarına katılmak üzere geldiği Van’da, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu anlattı. , “Kılıçdaroğlu Ehlibeyt soyundan

Bir Cevap Yazın