Fenerbahçe yönetimi CHP’de

Fenerbahçe yönetimi CHP’de

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ” Adalete Bir Fener Yak” kampanyası çerçevesinde kendinisi ziyaret eden Fenerbahçeli yetkililerle görüştü.  Fenerbahçe Başkan Yardımcısı Ali Koç, kampanyada toplanan imzaları dosyalar halinde Kılıçdaroğlu’na verirken; ” Fenerbahçe olarak sizden özel bir beklentimiz yok. çünkü başta siz Sayın Genel Başkan Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP elinden gelen tüm gayreti bizim için gerek TBMM’de gerekse kamuoyunda gösterdi. Bunun için size şükran borçluyuz.
Haklı olduğumuza inanıyoruz. Bunu da tüm topluma anlatmaya çalışıyoruz. “change.org” da başlattığımız kampanya dünya çapında sekizinci sıraya yükseldi. Bunu sizin de dikkatinize sunmak için ziyarete geldik. kabulunüz için çok teşekkür ediyorum” dedi.
Fenerbahçeli yetkililerin ziyaretine Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ve Erdoğan Toprak da katıldı.

İlgili yazılar

4 ayda 3 ton altın sıfırlandı

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonun ardından patlayan İsviçre’ye yönelik altın ihracatında, kayıp altın skandalının yaşandığı ortaya çıktı. Türkiye’nin gümrük

Polis biber gazı ve basınçlı su ile müdahale etti…

Ankara, İzmir, Adana, Samsun ve İstanbul başta olmak üzere büyük illerde Berkin protestosu yapıldı. Ankara’da Kızılay’da Berkin Elvan’ın ölmesini protesto eden gruba polis müdahale etti. Olaylar devam ediyor… İstanbul’da da İstiklal Caddesi’nde polis, göstericilere müdahale ediyor!..

Anayasa Paketi Cumhuriyete Zarar Verdi

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu halk oylamasına sunulan Anayasa paketinin içeriğinin Cumhuriyet’in temel ilkelerine ağır zarar verdiği ve bir

Bir Cevap Yazın