Fethiyespor fenomen oldu!

Fethiyespor fenomen oldu!

Geçen Yıl Türkiye Kupası maçında Fenerbahçe maçına “Yüce Atatürk” yazılı formayla çıkan ve federasyonun ceza verdiği  Fethiyespor 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın olduğu gün  karşılaştığı  Gökçek ailesinin takımı Keçiörengücü maçına Atatürk tişörtleriyle çıktı.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda sahaya Atatürk resimli Tişörtle Çıkan  Fethiyesporlu futbolcularla ilgili AKP’li Futbol federasyonunun vereceği karar merak ediliyor.

www.yakinplan.com’un notu:

Atatürk ve O’nun eserlerinin  değersizleştirildiği, vatanın parçalanma, bölünme noktasına geldiği bir dönemde üstelik de Cumhuriyet Bayramı’nda Melih Gökçek’in desteklediği 2. lig ekiplerinden Keçiörengücü takımıyla karşılaşan Fethiyespor’un Atatürk tişörtüyle sahaya çıkmasını son derece anlamlı buluyor ve tebrik ediyoruz.

 


İlgili yazılar

Başdanışman Jöleli Hakkında İnceleme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanlarından Jöleli olarak bilinen Yiğit Bulut hakkında SPK, İş Bankası ile ilgili açıklamaları nedeniyle  inceleme başlattı.

Erdem: Bu yaşam tarzı Ebu Cehil’le örtüşüyor

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Eren Erdem, İslam dininin  barış kardeşlik  ve dürüstlük olduğunu söyledi. Erdem  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, Endonezya’da

İnce: Başbakan olana kadar durmak yok

CHP’nin 18. olağanüstü kurultayı’nda 177 delegenin imzasıyla aday olarak konuşan genel başkan adayı Muharrem İnce,Kılıçdaroğlu’nun umut olmaktan çıktığını söyledi. Sokaktaki

Bir Cevap Yazın