Seda gitti sıra Melih’te

Seda gitti sıra Melih’te

CHP Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka, daha önce iki eşini öldüren bir adamı yayına alan Seda Sayan’ın programının yayından kaldırıldığı yönünde çıkan haberler üzerine üzerine Twitter’dan “Ülke yangın yeri,yüreğim daralıyor. Böyle bir günde ufak da olsa güzel bir habere ihtiyaç vardı: Seda Sayan Show yayından kaldırılmış.Çok şükür!” yazdı.

Aylin Nazlıaka’nın twitter’deki bu sözlerini okuyan Sayan,hakaret içeren yanıt verdi.
Sayan “Ah Aylin botoksu Aylin… Elinde kına hazır bekleyen Aylin yine yanlış bilgi almışsın, bilinçsiz Aylin… Ah Aylin kaçak su senin beynini sulandırmış, dünyada sorun kalmamış gibi benim peşime düşmüşsün.Vah Aylin vah. Halkçı Aylin, ülke yangın yeri, ” Benim yüreğime su serpildi, Seda’nın programı yayından kalktı ” demişsin. Keyfin yerinde tabii değil mi? diye yanıt verdi.

Aylin Nazlıaka daha sonra yazdığı twitter hesabında , “Seda gitti programı yayından kalkmış. Sıra Melih’te” yazdı.


İlgili yazılar

DİSK Cumhurbaşkanı Adayları

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, herkesin cumhurbaşkanı olabilecek bir kişi arzu ettiklerini belirterek, “koşulları taşıyan çok kişi var” dedi.

TSK’dan iki gün sonra başsağlığı

Genelkurmay Başkanlığı, Genelkurmay Eski Başkanı ve VII. Cumhurbaşkanı Kenan Evren’in vefatı dolayısıyla bir açıklama ve başsağlığı mesajı yayınlandı. Genelkurmay Başkanlığı’nın

Kılıçdaroğlu: AKP ve PKK CHP’ye Saldırıyor

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu kendisini eleştiren Yıldırım ve Bahçeli’ye “Türkiye’yi bu hale kim getirdi? İktidardakiler. Üç terör örgütüne destek vererek,

Bir Cevap Yazın