Bölgesi güneydoğu

Bölgesi güneydoğu

Uygunsuz yakalanan milletvekili kim?
Meclis AKP’li bir milletvekilinin seks skandalı ile çalkalanıyor.  İddiaya göre  olay, TBMM’de milletvekili odalarının bulunduğu Yeni Hizmet Binasının  4. katta ki makam odasında yaşandı.  Güneydoğu kökenli olan  AKP’li milletvekilinin daha önce bir devlet kuruluşunda  işe aldırdığı bayan ile makam odasında uygunsuz bir şekilde  yakalandığı iddia edildi.  Skandala adı karışan AKP’li milletvekilinin önce çalıştığı  personelini odadan çıkarttığı, daha sonra davet ettiği bayanla baş  başa kaldıkları ve bir süre sonra makam odasının bulunduğu koridorda  duyulan sesler üzerine, aynı katta odası bulunan bir başka  milletvekilinin olayın yaşandığı makam odasına girmesi ile skandalın  ortaya çıktığı konuşuluyor.
Meclis kulislerinde seks skandalında adı geçen milletvekilinin, daha önce de böyle bir olay ile gündeme geldiği de konuşulanlar arasında.

İlgili yazılar

HÜKÜMET İSTİFA EDECEKLERE GÖZDAĞI VERİYOR

Cengiz Aldemir SÖZCÜ.com.tr Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in AKP’den istifa milletvekilleri aleyhinde kaset üretildiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin kentin 5 ayrı girişine yaptırdığı simge kapılar hizmete açıldı.

MİT TIR’larını durduran komutanlar tutuklandı

Adana ve Hatay’da MİT’e ait TIR’ların durdurulması soruşturması kapsamında adliyeye sevk edilen Ankara Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral İbrahim Aydın, Tuğgeneral

Bir Cevap Yazın