AKP’NİN AFİŞLERE BİLE TAHAMMÜLÜ YOK

AKP’NİN AFİŞLERE BİLE TAHAMMÜLÜ YOK

Yerel Seçimlere günler kala meydanlar hareketlenirken, bir taraftan da belediye başkan adayları seçmenlere kendilerini tanıtmak için afişlerini dağıtıyor ya da belirli yerlere asarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Ancak AKP, kendi belediye başkan adaylarının afişleri haricinde diğer partilere ait adayların afişlerine tahammülü yok. Daha önce Ankara’da Melih Gökçek’in muhalefet partilerinden aday olan belediye başkan adaylarının afiş ve parti bayraklarını belediye zabıtalarına toplatmış ve basında o fotoğraflar yer almıştı. Buna bir yenisi de dün gece İstanbul’ belediyesi görevlileri tarafından farklı bir yöntem uygulanarak yapıldı. İstanbul Belediyesinde çalışan görevliler, dün gece İstanbul’un Maltepe ilçesi Altıntepe köprüsü altında yer alan CHP’nin maltepe adayı Ali Kılıç’ın seçim afişlerini boyayarak engellemeye çalıştılar.


İlgili yazılar

Erdoğan’dan aldığı cesaretle tehdit etmiş

Gezi olayları sırasında yaralandıktan bir süre sonra ölen Berkin Elvan’ın babasına yönelik hakaret ve tehditle yargılanan sanık, suçlamaları kabul etti.

Darbe Yolsuzluğu Unutturamaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu “15 Temmuz darbe girişimine karşı çıkarak demokrasiye sahip çıktığını belirtti. Kılıçdaroğlu Türk halkının darbeye olduğu kadar

Giresun Çayı Daha Kaliteli

Türkiye dünyanın en çok çay üreten 5. çay tüketen 4. ülkesi. Durum böyle olunca çayda kalite tartışması da kaçınılmaz oluyor.

Bir Cevap Yazın