ALO FATİH SHOW TV’Yİ İZLİYORMUSUN

ALO FATİH SHOW TV’Yİ İZLİYORMUSUN

Başbakan Erdoğan’ın Fatih Saraç’ı arayarak Habertürk’te olduğu gibi Show TV yayınlarına müdahele ettiğini gösteren bir ses kaydı internete sızdı.

14.06.2013 tarihli telefon konuşmasında Başbakan Erdoğan, ‘Fatih Show TV’yi hiç izliyor musun? Bize ne hakaretler ediliyor. Yaşar Nuri,  AKP seçimlerden önce kömür dağıtıyor diyor’ diyerek Fatih Saraç’a çıkışıyor.

Fatih Saraç ise ‘O bitti efendim, bugün Nihat Hatipoğlu’na gidiyorum. Bittirdim efendim’ diyor. Başbakan Erdoğan ise ‘İyi de şimdi dinledim. Neler söylüyor. Şu an da işine son verdim dediğiniz kadınla program yapıyor’ diye fırça atıyor.

Fatih Saraç ise özür diliyor ‘Sizi üzdüğüm için çok üzgünüm efendim’diyor.


İlgili yazılar

Halaçoğlu : Biz bebek katillerini muhatap alanlardan değiliz !

MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, AKP iktidarına yüklenerek, “40 bin kişinin katilini, bebek katilini karşısına alıp da onlarla konuşanlardan değiliz.

Atilla Kart DDK’yı göreve çağırdı

CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, TÜRGEV’in Devlet Denetleme Kurulu aracılığıyla incelenmesi, araştırılması ve denetiminin yaptırılması talebiyle Cumhurbaşkanlığına başvuruda bulundu. Kart,

TBMM’de yine yolsuzluk iddiası!

TBMM’deki yolsuzluk iddialarının ardı arkası kesilmiyor. CHP İstanbul milletvekili Mahmut Tanal yemekhane ve çay ocaklarındaki yolsuzluk iddiasından sonra şimdi de

Bir Cevap Yazın